Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ďalší podozrivý predaj pozemkov v Tatrách. Stihli ho deň pred voľbami

10.03.2020 | Zoltán Rácz

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

10.03.2020 | elon

Vyšetriť a do basy.

11.03.2020 | salamoon

aj tento druh know-how za 30r rabovania statu lumpenburzoaziou uz zovsednel.. napr. aj buduci minister finacii si na komunalnych pozemkoch prilepsil.. ked vsetkych megazlodejov zatvorime, kto bude bojovat proti mafii ?

11.03.2020 | online

Banda kapitansko-rigorozna.

11.03.2020 | demo50

Očakávam zahmlievanie od gumácko-zlodejských hláv MO SNS ústami súdružky Capákovej, alebo to bolo vysvetlené dostatočne? Už by sa mali pýtať aj orgány činné v trestnom konaní a začať stŕhať výložky (kapitánske aj generálske).

13.03.2020 | atabaz

Tento predaj - jednak s ohľadom na podozrivé okolnosti, za ktorých sa realizoval - niekomu bolo znemožnené uchádzať sa o kúpu - jednak s ohľadom na známu "kauzu neregulárneho nadobudnutia vlastníctva pozemku pod Tatrami" istým verejným činiteľom (zdá sa, že pozemky pod Tatrami sa stávajú "zlatou baňou" pre niekoho), treba nevyhnutne požadovať preveriť a požadovať aj stanovisko nezaujatých odborníkov.
Ak bol predaj náležite realizovaný, treba o tom preukázateľnými argumentmi presvedčiť verejnosť - k predmetnému predaju sa stavia kriticky (toto malo byť samozrejmosťou už pred plánovaným predajom), treba rozptýliť akékoľvek pochybnosti a vyvrátiť kritiku.