Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Danko: Máme najdemokratickejší rokovací poriadok, rozmýšľam o ďalšej zmene

25.08.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

25.08.2019 | atko

Poslal by som ho do Revúcej ale Revúčania si to nezaslúžia. Nech už ide do Dumy a nevracia sa

26.08.2019 | zajo-


Človek človeku...

SNS obrala Sninu o prístup k nákladnej stanici. Poškodili chudobné mesto, vraví podnikateľ:

https://dennikn.sk/...


V roku 2019 vyprší 20-ročná premlčacia doba dokedy môže byť stíhaný podvod Lesostav Revúca - vytunelovaných 52 miliónov (v čase 8:00):

https://www.youtube...

25.08.2019 | lepardu

A čím tento sns-ácky šmejd rozmýšľa?

26.08.2019 | Roman Kanala

Zakázal, zakázal a zakázal, a tak vytvoril najdemokratickejší rokovací poriadok. V socíku bol ešte najdemokratickejší, bolo zakázaného ešte viac. Ale nie horalky.

Ak návrh zákona neprejde výborom, tak je to paškvil a nemá čo hľadať v pléne. Ak sú v pléne zásadné pripomienky, nemá ísť na druhé čítanie, ale na pol roka späť do výboru, kde ho obrúsia. Ale to nie je kompatibilné so zrýchleným konaním, ktoré sa pre fašoboľševický zlepenec stalo normou.

26.08.2019 | bohuskoknm

Danko, Danko už som x krát napísal, aby si do volieb už nič nenavrhoval. Urobíš dobre všetkým, tebe sa nebudú smiať a nám ušetríś peniaze.

02.09.2019 | HlasNaHlas

A čo, pán péredseda parlamentu, a kapitán, pán Danko, by ste povedali na prijatie retroaktívneho zákona siahajúceho až po rok, v ktorom ste odovzdali svoju rigoróznu prácu. Pracovne by sa mohol volať zákonom o zákaze plagiátorstva písomných prác v školstve s trestami do 2 - 3 rokov basy nepodmienečne a náhradou škôd za odcudzenie autorských práv?

Myslím, že taký zákon by sme určite potrebovali.