Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Deficit sa vláde vymyká spod kontroly. Najdôležitejšie správy dňa

15.11.2019 | TREND.sk

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

16.11.2019 | demo50

Ak "vyrovnaný rozpočet" podľa Pelleho nie je fetiš, tak pre smeráckych zlodejov je výška deficitu iba drobný problém v počítaní v ráde možnej odchýlky, ktorej výška je pre "ovčana" neznáma...
https://www.etrend....

17.11.2019 | mam_rad_jablka

Keď som počul včera v sobotných dialógoch premiéra povedať presne to, čo píšeš demo50 - že vyrovnaný rozpočet nie je fetiš, nadobudol som presvedčenie, že to patrí do slovnej výbavy bývalého premiéra Fica.

Slováci si prajú vyrovnaný rozpočet už niekoľko rokov. Veď to nemá logiku. Vyberieme na daniach k 31.10.2019 12,1 mld a minieme 13,7 mld. Minuli sme o minimálne 13% viac ako sme zarobili. A to nie je koniec roka. Kto to zaplatí. Tie deti, čo sa nerodia? Srbi? Bielorusi?

Slováci sa neradi zadlžujeme. Ak už, tak investujeme do nehnuteľnosti. Ale vláda neinvestuje, prejedá. Najmenej investícii od roku 1995? A v čase, keď zdravotníctvo kolapsuje a školstvo je v mizérii?

16.11.2019 | EuroSMS

Vymena v Audi v marci? Mozno prilis neskoro. Za klesajucim zaujmom je odpudzujuci dizajn novych modelov a sialene ceny. Dlhe roky sme vyuzivali 4 kruzky, vyuzili niekolko modelov. Uvedene dve kriteria su diskvalifikacne - ziadny dalsi kus nebude.