Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Diagnóza Fico

13.11.2018 | Zuzana Kollárová

Diskusia (15 reakcií) Pravidlá diskusie

13.11.2018 | zajo-

pobirmovano-komunistická zrúda čaká kedy chytí v 1. ťahu druhý (posledný) infarkt

14.11.2018 | alf1

nepodcenuj estebakov.
cela tato maskarada je naramne divna. posahany sa zrazu prebudil? a preco? zaujima ma motivacia komunistov.
cele mi to pripada ako umelo vyvolany konflikt, ked presne vedia, co bude nasledovat. ak uz vyzyvaju aj "dobre trafit" novinarov. ak kuciaka predsa niekto "dobre trafil", ze...

cize nasledovat budu demonstracie a aky bude vysledok? no ak poziadavka predcasnych volieb, cela ta estebacka spravodajska hra je jasna - stihnut ich este pred skoncenim mandatu kisku. to by totiz nestihol terminy. ak by boli predcasne volby skor ako volba prezidenta.
iba ak by abdikoval... ak je to vobec mozne. a ak chce skutocne s nejakou partajou sam zasiahnut do parlamentnych volieb.
uvidime... povedal slepy a kupi si listok do kina.

14.11.2018 | procesbb

nuz to su mozno pocty bolsevika ale pravdupovediac predstava, ze by bol tento startapista predsedom vlady ... nuz ... treba nezabudat, ze bolsevikom nie je len preto, ze ho nevzali a mudra z cudzieho pera ani poriadne presvedcivo prednasat nevie. ten by zhasol asi rovnako rychlo ako radicova. no a ked este k tomu citam, ze neobolsevik stefunko chce kisku pouzit ako vytah tak radsej nech ide deti vychovavat. takze pre mna predcasne volby kludne aj zajtra. chlapci opozicny aspon skorej dospeju.

14.11.2018 | PeterKN

Bingo,pani Kollárová-pekný článok,jasne a stručne napísané.
Ďakujem.

14.11.2018 | Palmar

Normálnemu človeku je už dávno jasné, že to čo tu predvádza Fico, patrí na uzavreté oddelenie psychiatrie, nie medzi ľudí...

14.11.2018 | Niless

Vo vysokej politike by mala byt stopka rovnako ako pri prezidentovi, dve funkcne obdobia a dost. Nie len kvoli nasemu dobru ale aj kvoli zdraviu samotnych politikov. Myslim ze 8 rokov je dostatocna dlha doba aby sa clovek predviedol zaroven dost dlha doba aby stratil kontakt s realitou...vid jeho eminencia Vasil Fico.

14.11.2018 | Don Quijote

Nie je zlý nápad, ale to by bolo treba zmeniť náš politický systém na prezidentský.

14.11.2018 | alf1

preco?
ustavnym zakonom prijat obmedzenie na dve volebne obdobia. v com je problem?

14.11.2018 | epas

Neviem načo mu stále venujú pozornosť. Ja by som ho ignoroval a ono by ho už porazilo samo :-ň

14.11.2018 | HlasNaHlas

Keby aj študenti prijali peniaze (veď peniaze sú potrebné na organizáciu takýchto podujatí!!!), oni, ani ich organizované protesty by nestratili legitimitu, lebo nakoniec viedli k odhaleniu a potrestaniu niektorých zločincov, očisteniu vládneho aparátu od ľudí prepojených s talianskou mafiou a odhalili, čo sa robí s dotáciami na pozemky, ako aj štátnych úradníkov zo SMERU prepojených na pozemkové mafie. Sám by som bol ochotný za to študentom zaplatiť a všetkým čo protesty zorganizovali a zúčastňovali sa na nich srdečne ďakujem za námahu a odvahu. Lebo tí, čo berú platy z mojich daní, a sú platení lepšie ako študenti sa 6 rokov prizerali kriminalite na najvyšších miestach a čo urobili? Čo ste urobili od roku 2012 do apríla 2018, pani Sková, pán Kaliňák, pán poradca a bývalý preziden PZSR? Ja myslím, že v týchto a mnohých ďalších iných prípadoch ste neurobili nič- Počujete? Vôbec nič!!!

14.11.2018 | chr

No Zuzka , trafila si to presne . Lepšie sa to v skratke ani nedá napísať. Predpokladám , že sa všetci stretneme 17 novembra niekde na námesti . Proces odhranolovania exekutívy až na najnižšiu úroveň , po poslednú dedinua osadu tohto štátu bude ťažký a ak nedáme pozor , tak môže byť aj neuskutočnitelný . Hranolovcami je prelezený celý tento štát. Ale to neznamená , že sa o to nepokúsime. a nebudeme sa pokúšať v budúcnosti , vždy , keď sa takáto svoloč objaví na podiu.

14.11.2018 | beauty

Tento článok, celé zle, Kollárová už dopredu vie, že sa ľudia stretnú....Súdiac podľa posledného "zhromaždenia" už mala napísať aj počet účastníkov.

14.11.2018 | salamoon

tak to ste sa vystihli.. den co den.. ked clovek nakukne rano na slov. weby, tak to je uz fakt diagnoza...

14.11.2018 | zajo-

Otázka političky: Čo má trafiť novinárov, šlak alebo guľka - v čase 04:10 vo videu: https://www.ta3.com...

14.11.2018 | Ján Kydãmhnoj

No aj take psychicke poruchy mavaju rozne priciny vzniku. Napriklad traumaticke udalosti alebo zavislosti ako drogy a alkohol, ze? V tom pripade je ovsem tazko urcit co bolo skor, ci zavislost, alebo ta psychicka porucha, to je ako s tym chudakom vajcom...
Kazdopadne bez liecenia to dalej pojde zlym Smerom..