Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Diaľničné mýto je zlatá baňa. Lenže nie pre štát

22.11.2019 | Vladimír Maťo

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

22.11.2019 | Roman Kanala

"Napriek tomu, že výstavbu mýtnej infraštruktúry za 256 miliónov eur zaplatil prostredníctvom NDS štát, technické zariadenia ani samotný systém nevlastní. "

A za toto stále nik nesedí.

22.11.2019 | BrunoBruno

Nesedí a nebude. Príklad, jeden z mnohých, jeden z mála zmapovaných preukazujúci ako je zlé ak štát niečo riadi (slovenský, nie obecne).
Je jasné, že celý systém je katastrofálne zhnitý. Nielen, že na úkor štátu dal SMER SD neskutočne zarobiť NAŠIM ĽUĎOM, ale ešte aj ten zvyšok sa doslova prežerie v zámernej neefektívnosti štátnej spoločnosti ovládanej a vyciciciavanej NAŠIMI ĽUĎMI.
Bohužiaľ toto však ovčanov netrápi, hlavne že je cena diaľničnej známky roky stabilná. Istoty sú dôležité. Nie stratené miliardy ...

22.11.2019 | Ivan475

akože od 15r bačovanie SMERáckej mafie sa dá ešte čakať niečo normálne? :D Birmoník nekradne predsa, ten len plače ako mu všetci ubližujú a nová hviezda Pelle sa od všetkej skazenosti strany pre ktorú leští klučky dištancuje.. slovenské nebíčko v praxi..

22.11.2019 | bluehen

Co je na tom na sedenie?
Odvtedy bola partia co to spachala 2 x zvolena vacsinou. Po rokoch dalsich podfukov, ktore plebs daleko viac pocitil - pokuty, stk, kontrola originality, prihlasovanie aut, likvidacia, pchanie vselijakych pokutnych firiem do systemu ai.

Zarazajuca je jedina vec - a to ze europska komisia im dala pokoj, naopak im este do systemu dava miliardy eur.

22.11.2019 | Jaroslav Raztocny

Pani, toto ale nie je chyba statu. Stat sme predsa my. Toto je zlyhanie obcanov, ktori nechodia k volbam a umoznuju lumpom dostat sa k moci prostrednictvom minority, ktora k volbam prisla a dala im hlasy.
Stat s tym nic nema.
Ak zastupcami statu budu ludia, ktori v prvom rade nekradnu, tak aj stat bude OK.

22.11.2019 | BrunoBruno

Myslím, že ti, ktorí tu kritizujú zlodejestvá voliť chodia a nevolia podrž tašky NAŠICH ĽUDÍ. Každý má však jeden hlas a mnohi ten svoj vymenia za omrvinky či iba sľub, že dostanú nejakú tú omrvinku.
Je dobré, že sa tieto zlodejiny vyťahujú a treba v tom pridať. To bude šanca, že to osvieti (čo i len na chvíľu - do volieb) aspoň časť z tej v zásade bezstarostnej polovice slovenskej populácie tohto národa.

23.11.2019 | Jaroslav Raztocny

obavam sa horsieho.
50% vobec nie su podrztasky (tie chodia volit pravidelne a je ich 20% celkovej populacie) staci sa pozriet na data za poslednych 20 rokov (ucast a ziskane hlasy), potom to treba pozriet cez cisla opravnenych volicov a vysledok je jasny. Minorita stalych volicov stran ako je Smer, SNS (presuvaju sa hore dole) chodi k volbam stale.
tych 30% volicov opozicie (z poctu vsetkyck opravnenych volicov) to rozbije zakazdym tak, ze Fico to vzdy da. Opakom boli len posledne dve prezidentske volby, posledne VUC volby ... kde sa islo systemom vsetci na jedneho kandidata.
Ale tych 50% opravnenych, co nechodi volit, to zabija pravidelne v parlamentnych volbach. To je skupina = I don’t care. ... v principe ludia, co po manipulacii rozhodli Brexit.

23.11.2019 | Mati Hrnec

Mozno ta skupina ludi "i dont care" je aj uvedomela, no je ponapajana na statnu chobotnicu cez rozne firmy a tymto profituje vi svojom podnikani cim sa zmeny v principe boji... to le taka uvaha, tym nechcem napisat ze vsetci, ale Slovensko je velmi male

22.11.2019 | Weinberger Rudolf

Za celou touto habaďurou stoja známe tváre Slovákov, ale to aj za anonymným USS Košice sro registered Holandsko ®️

22.11.2019 | gejza77

chýba trest smrti za ekonomickú kriminalitu, pranie špinavých peňazí a korupciu

22.11.2019 | Marian17

Uplne ako Ducky v SPP za Meciara. Bacuju na statnom ako na svojom,... a Smer sa nesnazi ani vysvetlit, naco je system, ktory zozerie vyse polovice, co vyberie. Vlaste stat postavil dialnice len preto, aby Skytolll mal co vyberat.

23.11.2019 | Michal Rybárik

Fuj.

23.11.2019 | H2O

je az neuveritelne, ako ten Slovak dokaze ostatnych okradnut. za SKYTOLLom nie je ziadna ceska firma...
zhniti tzv. financni zraloci spolu s politikmi... a este im kazdy clovek, co sa s nimi dostane do kontaktu, lezie do zadku, lebo maju peniaze a moc v nadeji, ze si urve nieco aj on...
ak sa nezmeni NAS pristup k tymto ludom a materii, tak sa nezmeni NIC!!

25.11.2019 | chr

Celý mýtny systém je od začiatku podvod pod hlavičkou hranola spáchaný Kalim Pokym. Bohužiaľ je to tak a nik nechce s tým nič spraviť lebo peniaze. A nielen toto spáchala menovaná trojica . Na zlodejsku je to tak . Musíme zvoliť novú vládu a ešte ani to nie je záruka že táto banda prestane vplývať na život na zlodejsku. Sú rozlezený a poistený krížom cez celú štátnu štruktúru. Zatiaľ by ale stačilo ich poslať na smetisko dejín voľbami na budúci rok. Počkáme a uvidíme.