Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dopravný psychológ: Nedisciplinovaným vodičom by som zhabal mobil

10.01.2020

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

11.01.2020 | Úžerník s maslom na hlave

Jedine riesenie je zrusit uplne financne pokuty a nahradit telesnymi trestami. 50 ran bicom boli kazdeho rovnako a ma mnohonasobne vacsi vychovny ucinok ako strata par drobnych (priemerna pokuta na Slovensku je 30€).
Tato doba temna musi raz skoncit. Mnohi si to neuvedomuju, ale raz budu nasu dobu nazyvat stredovek...

11.01.2020 | Roman Kanala

Aha, náš starý známy falšovateľ ničkov má novú identitu.

12.01.2020 | slov-led plus

Bezne vidiet telefonovat policajtov, takmer zasadne si nezapinaju bezpecnostne pasy (oficialne sice nemusia, ale keby mali stipku rozumu tak to robia) teda tie zakazy a prikazy su asi nezmysel. No jedine zeby samotni policajti boli nad ludia a veci ktore spomina psycholog sa ich netykaju. Takze priklad by mal ist z hora.
Na SK je problemom ze mame vseobecne velmi slabych soferov, ci uz sa jedna o jazdecke zrucnosti, alebo aj dopravne predpisy. Ved kolko z nich ani netusi ako sa davaju smerovky na kruhaci, pouzivanie hmloviek, nepredbiehanie na priechodoch pre chodcov a o vyzname znacenia napriklad pod Strecnom netusi ani kopec policajtov

12.01.2020 | cimro

Myslím ,že predpisy ako tak poznajú,len to majú v paži.Denne vidím desiatky šoférov s mobilom na uchu ,predbiehanie cez plnú,o smerovkách škoda reči, a rýchlosť dodržiavajú tak traja z desiatych.Ale zaujímavé,ak prekročia hranice do Rakúska,tak sa okamžite rozpamätajú.Čím to asi bude?Aj fajčiar odrazu vie ,kde odhodiť špaka.