Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Exvyšetrovateľ NAKA: Ak by Smer neovládal políciu, Kuciak mohol žiť

18.01.2020 | Eva Mihočková

Diskusia (11 reakcií) Pravidlá diskusie

18.01.2020 | Európan

Pán exNAKA, napíšte aj na základe čoho mala byť Kuciakovi poskytnutá ochrana?

Na základe vyhrážok novinára Kočnera, že bude o ňom(Kuciakovi) a jeho rodine zbierať informácie a zverejňovať ich?

18.01.2020 | Didinko1

Na základe čoho je teda poskytovaná ochrana radovému poslancovi ficovi?

19.01.2020 | Európan

Tiež si kladiem takú otázku.
Ale myslí si preto, že za čas jeho premiérovania začali zatvárať a vyšetrovať veľké ryby.
A to žraloci neobľubujú.

18.01.2020 | antisulikovec

Si psychpat.
Kočner nebol novinár, ale mafián, ktorý sa vyhrážal novinárovi. Keďže tento mafián mal ochranu inej mafie nazývanej Smer SD, tak si dovolil toho novinára nechať zavraždiť.

19.01.2020 | Európan

Aj novinár môže byť mafiánom.
Pozri Peter Tóth.
Vyhrážal sa ale čím?

23.01.2020 | Julo 2018

To je kravina , podľa všetkých dôkazov ktoré vyzerajú pravdivé ( teda nie doložené Tóthom po nejakých mesiacoch a jeho výpovedí pravdepodobne podľa objednávky ) Kočner s tou vraždou nemá nič spoločné. zatiaľ nikto nedodal žiaden reálny dôkaz. Podľa situácie ktorá sa vytvorila po tej vražde ide hlavne o snahu zmeniť vládu a dosadiť tam ľudí, ktorí budú poslúchať bez jediného slova odporu " demokratický " západ. Kočner sa utopil tým že chcel od američanov peniaze , keby nebola akcia so zmenkami tak Kočner by si užíval slobodu. Pre západ je jednoduchšie zaplatiť zopár stotisíc euro " správnym ľuďom ako dať za pravdu Kočnerovi. Ak ho odsúdia za objednávku vraždy, tak sa nemusia ani zaoberať so zmenkami a platením ak by vyhral na európskom najvyššom súde po odvolaní . Prečo sa zrazu nikto nestará kde je havný dodávateľ Kuciakových informácií Nicholson? Ako to že redakcia najprv prelustrovala a nechala prelomiť heslo Kuciakovho laptopu a neodovzdala ho hneď polícii? Asi niekto potreboval PC vyčistiť ( rovnako ako vyrobili Threemu ) veď možno to bola tá istá osoba. Celý tento prípad je vedený len a len na odsúdenie Kočnera a povalenie vlády ako aj na decimovanie preferencií Smeru pred voľbami. Pravdu o tom kto naozaj stojí za vraždou vie len Zsuzsová, ale tá radšej bude hrať že sa zbláznila, akoby dopadla ako Kuciak lebo isto vie že objednávateľ behá po slobode a stoja za ním silný politický hráči a aj vie že sponzorstvo Kočnera aj tak skončilo.

19.01.2020 | chr

Na základe jeho žiadosti, ktorá sa preukázala ako opodstatnená. Chceš počuť lepší dôvod? Lepší neexistuje. Je len škoda , že musel zomrieť , aby sa ukázala opodstatnenosť.

19.01.2020 | Európan

Poznáš obsah tej žiadosti?

18.01.2020 | cimro

A odkedy bol Kočner mafián?Za Mečiara?Za Dzurindu ? či až teraz?Pokial viem,darilo sa mu mimoriadne počas všetkých vlád.Prečo mu neklepli po prstoch najväčši demokrati?

19.01.2020 | Roman Kanala

Mafián Kočner bol mafiánom odjakživa. Už aj rodičia ho tak pokrstili.

Smer nie je politická strana, ale obchodná spoločnosť na organizované obchodovanie s vplyvom. Inak povedané, mafia.

19.01.2020 | cimro

Nezastávam sa Smer,ale to prirovnanie sedi na vsetky strany,o tom je politika strán na celom svete-organizované obchodovanie s vplyvom.Prve kroky strán po voĺbach -obsadenie postov v dozornych radách,tam kde tečú najvačšie prachy.