Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Eurokomisia bude mať nové riaditeľstvo zodpovedné za obranný priemysel a vesmír

10.09.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

11.09.2019 | HlasNaHlas

Investície do spoločnej armády považujem za vopred stratené v prípade, že by naozaj vznikol vážny vojnový konflikt vyvolaný nepriateľom mimo EU.

Európska únia by sa totiž okamžite názorovo rozdelila na dva alebo viac skupín, to vidno na každom podnete zvonka, naposledy pri migrantoch, čo by využili najmä ruské tajné služby na snahu o rozpad EÚ. Nakoniec by to mohlo viesť k vojnovému konfliktu/konfliktom medzi členmi EÚ. Aj teraz vidno, kam sa za výdatene podpory KGB ťahajú bývalé satelity ruska vrátane Slovenska spolu s Francúzskom a Rakúskom, možno aj s Nemeckom. Aj to je jedným z dôvodov pre ktoré Británia odchádza z EÚ, lebo sa ťahá radšej k USA.

11.09.2019 | martin33

Spolocna armada nebude sluzit na boj proti vonkajsiemu nepriatelovi, ale na "umravnenie" neposlusnych clenov EU na sposob 21.8 1968.

11.09.2019 | salamoon

"obranny priemysel".. ktory sa nikdy nebranil a vzdy len utocil..:).. aku kravinu newspeak este vymysli..