Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Veľká ignorancia Fedu vyhnala zlato na 5-ročné maximá

20.06.2019 | Ronald Ižip

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

20.06.2019 | traderinvestor

A koľko ste na raste zlata zarobili ? Verím, že nie iba opisujeme to, čo sa " včera " stalo?
A čo ak sa mýlite aj pri tomto zdôvodňovaní reality?
Cena zlata klesala od 1/2018 - vtedy neboli dôvody pre rast ceny zlata. Nový rast je od 8/2018, za 2q data sú v júly.
a zase zase od 5/2019 ešte pred Fedom.
No aby sme boli spravodlivý, lebo na finančných trhoch neplatí sa za názor ale za pozíciu, čím vieme odlíšiť , rozdiel medzi tým, čo znesie papier a čo je na burze dôležité, takže ak dnes nie je možné na ľavej strane grafe obchodovať, pretože žiadny broker to nedovolí, tak nás to opäť privádza k otázke - a koľko ste na raste zlata zarobili ? Iba zisk potvrdzuje názor.

ps: na konci minulého roka, prišla panika ? hm - a koľko ste na tej panike zarobili ?
aby zase sme sa neocitli v pasci zvanej papier znesie všetky kombinácie vysvetlenia prečo.

v duchu citácie - analytik je človek, ktorý ti zajtra povie, čo si potreboval včera vedieť o tom, čo sa stane dnes, je jednoduchá otázka, ktorá potvrdzuje správnosť úvahy analytika: dokáže , koľko na tom zarobil.

20.06.2019 | Ronald Ižip

Milý trader, Trend nemá ambíciu robiť predikcie vývoja finačných inštrumentov. To prenecháme ostatným. Svet je príliš komplikovaný na to vôbec rozumieť pohybom finančného trhu ex post. Osobne vyše roka vlastním americké dlhopisy. Tie sú stále z môjho pohľadu stále najzmysluplnejšia investícia.