Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico: Fašizmus na Slovensku má svojich pohrobkov

01.02.2017

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

01.02.2017 | Roman Kanala

Čo je smiešnejšie, keď Kalibašter zriadi zvláštnu policajnú jednotku pre vyšetrovanie najzávažnejších ekonomických trestných činov, alebo ak národný socialista inauguruje policajnú jednotku na boj proti extrémizmu?

01.02.2017 | Vyktorka

Ale nás idú zošrobovať, Vyhláste rovno štatárium a budete si vegetiť bez odporu, matka Ježišova, kde to spejeme, všetko, čo verchuška príma je proti zdravému rozumu Slováka. Len tak ďalej a uvidíte, kolko hlasov získa Kotleba, prípadne sa vynorí iný subjekt, ktorý budú ľudia voliť.

01.02.2017 | MMasko

Ináč, aj komunizmus na Slovensku má svojich pohrobkov.

01.02.2017 | Roman Kanala

Ilustrácia k článku
https://dennikn.sk/...

01.02.2017 | wtf

"Nová elitná jednotka pre boj proti terorizmu a extrémizmu polície bude zložená z viac ako stovky policajtov"
toto tu uz raz bolo, volalo sa to GESTAPO, gratulujem Herr Fico takto bude mat Kotleba nabuduce 15-20% :)
P.S. Dufam ze uz som na ciernej listine tejto novej super elitnej jednotky :)

01.02.2017 | Roman Kanala

V predošlom socíku existovali zoznamy tých, ktorých treba zbaliť pri nepokojoch. Ak by to pre režim vyzeralo zle a nebolo ich všetkých kam zašiť, mali byť jednoducho zlikvidovaní. Argotické slovo mukl bola v skutočnosti skratka "muž určený k likvidácii".

02.02.2017 | LPB

Možno mu o to ide. Smer a Kotlebovci vytvoria po najbližších voľbách koalíciu. Peniaze to zvládnu.

02.02.2017 | Agát4

Zriadenie politickej polície považujem za doteraz najhoršie rozhodnutie tejto vlády. Ideológia sa nedá poraziť administratívnymi prostriedkami.
Prečo žiadna politická strana (vrátane opozičných) nebojuje s kotlebovcami politickými prostriedkam? Ignorovanie kotle bovcov, ktoré začal Kiska, je veľkou chybou. Občania nebudú veriť prezidentovi a politikom pokým sa nepresvedčia, napríklad v televíznych debatách, aká silná je argumentácia na oboch stranách.
Aká je logika v tom, že bojujeme proti politickej strane, ktorá obhajuje totalitný štát, prostriedkami ktoré vedú k totalite? Veď špicľovanie a prenasledovanie ľudí za názory je charakteristickou črtou všetkých totalitných režimov!