Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico má novú výhovorku na bývanie v Bonaparte a naznačuje, že Drucker klamal

29.04.2018 | TASR | TREND.sk

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

30.04.2018 | kaarol

Voda sa uz vari, ty chrapun....

30.04.2018 | citatelTrendu

U Fica začínam mať vážne pochybnosti či netrpí psychickou poruchou. Prečo sú vždy zlí tí druhí, len on je čistý chudáčik?

Čo keby si sa Fico pozrel objektívne do zrkadla, spočítal si tie škandály a vyvodil konečne zodpovednosť nad sebou? Alebo si len ďalší narcis, ktorý nevie "kedy odovzdať žezlo" ďalším?!

Ja nehovorím, niektoré veci sa SMERu za tie roky podarili, ale je na čase odísť. Ty so skorumpovanými kolegami svojej strane len škodíte. Ako je možné že Kaliňák po odchode z funkcie vítal Saudaskoarabskú oficálnu návštevu? Ako je možné že nechávate vo funkciách hniť smradov, ktorí nevykonávajú svoju funkciu, vlastne len kryjú zlodejny (konkrétne mám na mysli špec. prokuratúra Kováčika)?

Včera som čítala že len na schránkových firmách nasatých na mýto prichádza štát ročne o 100 mil. € a zmluvy sú nevypovedateľné! A vy máte právo ešte na iných hádzať špinu? Pozrite sa do zrkadla objektívnymi očami a vyvoďte zodpovednosť, ZLODEJ!

30.04.2018 | emplk

Nemôže odísť, lebo je si vedomý, že by skončil za mrežami a preto sa bude brániť odchodu do poslednej sekundy.
Ako mohol vedieť tento z mrd riadiť štát, keď nie je schopný riadiť svoju rodinu a "nevie" pre svoju rodinu vlastnou hlavou zohnať jeden posraný byt. A pritom vedel vlastnou hlavou zohnať 75 miliónov na založenie akciovej spoločnosti SMER?

30.04.2018 | jannys

Všetko je pod nadvládou mafie a oligarchie.

Štát si nemožno privlastniť, lebo je koniec takémuto štátu...


Zosnovanie zločineckej organizácie...

To len v Banánových republikách môže byť také niečo, že sa môže voliť zločinecká organizácia zosnovaná vlastnou hlavou.

Štát v nefunkčnom štáte...

Po týchto všetkých dlhoročných špinavostiach, ktoré vyplávali v Banánovej republike za posledné mesiace na povrch a ktoré ešte bude vyplavovať je dúfam všetkým jasné, že načo sa Pobirmovaný súdruh komunista rval na Ustavny sud...

30.04.2018 | bardem

on si hľadá bývanie v bratislave?veď pri svojich výjazdoch sa nevedel dočkať kedy z bratislavy vypadne .to sú jeho slová.ten už nevie čo kedy povie.

04.05.2018 | ja_ro

Je to jasne:
Fico ma rovnaky vkus na domy ako maju vsetci pochybni ludia.
Preto musi v takom byvat - v baraku pochybneho majitela.
(Sepka sa, ze majitelom bytu v Bonaparte je isty R.F.)