Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico oznámil, kedy predstaví kandidátku strany do volieb

20.09.2019, 14:00 | TASR

Smer-SD predstaví kandidátku do volieb a jej lídra v krátkom čase, po voľbách nepôjde cestou znižovania sociálnych štandardov. V piatok na tlačovej besede to zdôraznil predseda strany Robert Fico.

  • Tlačiť
  • 0

„Ochránime sociálny štát. To bude hlavný obsah našej politiky,“ povedal R. Fico s tým, že hoci sa bude opozícia pokúšať ísť do volieb „len kriminalizáciou“, Smer-SD zotrvá na obrane sociálnych opatrení.

Neprehliadnite

Fico zároveň avizoval, že v krátkom čase informuje aj o lídrovi kandidátky a ďalšom postupe do volieb. Naznačil, že by to mohlo byť na tlačovej konferencii začiatkom budúceho týždňa. „Nepatrím a nikdy nebudem patriť medzi lídrov, ktorí stranu založia a ju potom sami pošlú do hrobu,“ reagoval na otázku, či bude lídrom strany on, alebo premiér Peter Pellegrini (Smer-SD).

Poukázal pri tom na výsledky Smeru-SD. Strana má podľa jeho slov ambíciu piatykrát vyhrať voľby a skladať opäť vládu, čomu prispôsobí Fico aj svoje ďalšie rozhodnutia.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Robert Fico, Smer-SD

Diskusia (0 reakcií)