Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Fico s Dankom trináste dôchodky nepotrebujú. Viac by im prospelo, ak by neprešli

13.02.2020 | Peter Csernák

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

13.02.2020 | alf1

ved je to podvod, nic nam nedavaju. dialnicne znamky mame davno zaplatene. toto, co slubuju, su len svetlejsie zajtrajsky na sposob dialnica v roku 2010. klamstvo, ci bola dokoncena a 10 rokov po nej jazdime?
viera v svetlejsie zajtrajsky, ze v roku 2021 ci 2049, BY MOHLI byt dialnice zadarmo. VRAJ! )))
kde su? su zaplatene, od 31.1.
aj trinaste dochodky slubuju uz od roku 2010, uz boli troje volby. kde su? dalsie klamstvo. len akesi vianocne zobracenky.
a ako to teda chcu splnit, ked ma prezidentka cas na podpis zakona do 5.3.? a do noveho parlamentu stara nedokoncena vetes neprechadza zo zakona, museli by ich podavat nanovo.
podvod...

13.02.2020 | Roman Výkala

Ty si tusim naozaj ten Alf.

13.02.2020 | woko

ahoj Bobo, pozri:
povodne za korupciu chodili sediet nestastni pacienti, ktori dali z vdacnosti lekarovi flasu.
teraz snad pojde sediet vas Majo a par jeho kamaratov.
zatial za volebnu korupciu stihali par zufalcov, co za euro ci poldeci chceli hlas z romskej osady. mozme vsak aspon trochu dufat, ze skor ci neskor bude policia, prokuratura, sudy dalej aj v rieseni tej volebnej korupcie. A s Dankom a Kotlebom, okrem zmarenych volieb, dostanete aj za toto par rokov natvrdo.
kedysi hovoril jeden vas cisty socialny demokrat: “korupcia na najvyssich miestach neexistuje”. a teraz ste to tam uplne okato dotiahli uz aj s tou volebnou.

13.02.2020 | salamoon

co je to "volebna korupcia" ?

14.02.2020 | demo50

veď to napísal, asi nemáš na sebe "hózentrógle", lebo tie determinujú tvoju múdrosť...

14.02.2020 | demo50

patrí šalamúnovi bez hózentróglov...

14.02.2020 | alf1

tak sleduj:
Volebná korupcia (Trestný zákon)
Doména: Občan, štát a právne vzťahy
Definícia

(1) Kto priamo alebo cez sprostredkovateľa poskytne, ponúkne alebo sľúbi úplatok tomu, kto má právo voliť, zúčastniť sa na referende alebo na ľudovom hlasovaní o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky, aby

a) volil alebo hlasoval určitým spôsobom,

b) nevolil alebo nehlasoval určitým spôsobom,

c) nevolil alebo nehlasoval vôbec, alebo

d) sa nezúčastnil volieb, referenda alebo ľudového hlasovania o odvolaní prezidenta Slovenskej republiky, alebo z tohto dôvodu priamo alebo cez sprostredkovateľa poskytne, ponúkne alebo sľúbi úplatok inej osobe,

potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

14.02.2020 | alf1

isteze som ten alf, nie vykal.
ale k obsahu si sa nevyjadril ani ciarkou, len si ma estebacky prekadroval. presne podla pokynov z prveho skolenia aktivistov stb. ak nemas co povedat k obsahu, aspon zhovadis autora.

tak dobre, este ti rozsirim vedomosti. toto je klasicka komunisticka opiciaren a podvod. taky isty, ako ked v roku 2012 vtedy 83 kolesikov zrusilo dochodkovy strop socialneho netvora kanika 62 rokov. a sami uzakonili NEOBMEDZENY dochodkovy strop cez automat, ktory ale pobirmovany opilec prezentoval ako "dochodkovy strop 68 rokov". na tlacovke ta3. ale - s ucinnostou zakona po volbach 2016.
smola... po volbach 2016 pozliepali sami zlepenec so svedkami tisovymi a co teraz? tak rychlo slavnostne zmenili zakon - ICH VLASTNY :-))))) ako nehumanny a asocialny. a "znizili" dochodkovy strop. z povodnych 62 na 64 rokov. bomba kseft! ked kazdeho noveho dochodcu okradli o 24 mes x 460 € priemer = 11.040 €. za co mohol mat novu fabiu do penzie.
nejaky dotaz alebo nepresnost? :-))))))))))))))))))))))))))))))