Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Firma zo stredného Slovenska vo finále prestížnej európskej biznis súťaže European Business Awards!

03.04.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Tento rok v prestížnej súťaži European Business Awards medzi sebou súperilo viac ako 33,000 európskych spoločností z 34 krajín sveta.

  • Tlačiť

Rodinná firma z Vlkanovej na strednom Slovensku je jedinou slovenskou firmou vo finále. Skvelé umiestnenie v TOP 110-tke najlepších európskych biznisov je obrovský úspech pre celé Slovensko!

GEVORKYAN, s.r.o. dokázala to, čo sa nepodarilo žiadnej inej slovenskej firme za 10 rokov fungovania súťaže. Získala jedno z najdôležitejších ocenení odbornej poroty Ruban d´Honneur („stuha cti“) a zároveň vyhrala hlasovanie verejnosti na Slovensku. Hrdí sa tak 3 oceneniami z 5-tich možných.

Pred niekoľkými dňami bolo spustené druhé a zároveň posledné kolo hlasovania verejnosti. Na základe výsledkov hlasovania bude vyhlásený jeden celoeurópsky víťaz European Public Champion.

Rozhodli sme sa bojovať! Chceme zvíťaziť, aby sme ukázali svetu, že biznis nie je iba o EBIDTA a krivkách rastu, ale môžete mať aj inú filozofiu. Našou prioritou je zmeniť svet okolo nás k lepšiemu a dať šancu na dôstojný život tým, ktorí s nami denno-denne „makajú“ a prekonávajú samého seba, aby urobili aj „nemožné“", hovorí šéf GEVORKYAN-u, bývalý letecký inžinier, Artur Gevorkyan.

Prosíme všetkých, kto zdieľa filozofiu našej firmy, kto fandí Slovensku, aby nás podporili. Každý jeden hlas je dôležitý a všetky si mimoriadne vážime.

Potešíme sa, ak si o nás pozriete krátke video, kde nám môžete veľmi jednoducho odovzdať svoj hlas. Sme vďační za Vašu priazeň a za každý hlas, ktorý nám odovzdáte.

Podporiť nás môžete do 27. Apríla.

Postup hlasovania
Platí pravidlo 1 hlas = 1 emailová adresa

  1. Pozrite si naše súťažné video. V pravom dolnom rohu pod videom je miesto na vloženie Vašej emailovej adresy. Odošlite svoj hlas kliknutím na Vote. 
  2. Na Vami zadanú emailovú adresu Vám príde potvrdzovací email z EBA. V ňom musíte potvrdiť odkaz a tým aj svoj hlas. Ide o najdôležitejšiu časť hlasovania. V prípade, že od Vás systém bude vyžadovať prihlasovacie meno a heslo, nájdete ho v potvrdzovacom emaile, hneď pod odkazom. Ak email nedorazil, skontrolujte si svoj spam.
  3. Ďakujeme za potvrdenie. Váš hlas je platný! 

pr_gevorkyan_05

  • Tlačiť

Tagy PR články