Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Glváč žaluje Matoviča. Vyzýva, aby ho nevydieral a komunikáciu odovzdal polícii

23.10.2019 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

23.10.2019 | Roman Kanala

Tam na Zlodejsku to máte všetko tak prehnité, že toto tu mnohým ani nepripadá absurdné. Česť je prázdne slovo a oháňa sa ním hociktorý darebák a smerácky lotor.

Ak by sa niečo také dostalo na verejnosť v hociktorej normálnej krajine, ľudia sú v uliciach a padne vláda. Ide o vysokého funkcionára vládnej strany, parlamentu, a v jednej osobe i mafiána zapleteného do Kuciakovej vraždy cez Alenu volavku a priamo Mafiána Kočnera.

23.10.2019 | zajo-

Veď máznák ešte včera vravel, že to nič nie je, že mu to nijako neublížilo a dnes majú urýchlene konať ? !

23.10.2019 | Darija

Vnímavá menšina je už vo všeobecnosti unavená. Väčšine to naozaj nevadí. Neviem čím to je. Možno je v ľuďoch stále zakorenený pozostatok totality, faktor vlastnej závislosti a nezávislosti spojený s pseudo istotami, a to v priamej úmere so znášaním určitých absurdností. Toto vykoreniť a nastaviť moderné, fungujúce demokratické zriadenie, kde sa služba verejnosti bude pokladať za prirodzene užitočný prvok založený na dôvere, ktorou ľudia podmieňujú zverenie správy verejnej do rúk jej nositeľom, bude veľmi, veľmi ťažké. Pritom naozaj nie je nutné prichádzať so sofistikovanými riešeniami.

23.10.2019 | Truhlik999

Dufam, ze skape co najskôr.
Skoda, ze boh neexistuje. Ta svina by sa uz davno snažila v pekle.

24.10.2019 | chr

Darija to napísala presne . Akurát vnímavá menšina nie je unavená z toho čo sa deje . Je unavená z toho , že mlčiaca väčšina čuší a nič nerobí, kedže neverí tomu , že su tietonaše súčasné politické špičky schopné takýchto svinstiev. Mlčiaca väčšina presne charakterizuje celé zlodejsko a v tom vidím najväčšie nebezpečenstvo pre ľudí. Nebezpečenstvo , že mlčiaca väčšina jednoducho prevalcuje vnímavú menšinu len aby bolo ticho. A pomer veľkosti mlčiacej väčšiny a vnímavej menšiny budeme vidieť napríklad v najbližších voľbách .
Takže počkáme a uvidíme.

24.10.2019 | Darija

Ďakujem veľmi pekne za upresnenie. Je to tak, ako píšete. Veľakrát sa mi v živote stalo, že som musela ustúpiť hlupákovi. Obávam sa preto, že Váš predpoklad nemusí byť vôbec ďaleko od pravdy. Prajem Vám všetko dobré.