Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Gréci sa činia, daňová úradníčka skočila za neplatičkou do mora

12.07.2016, 09:41 | ČTK

Neunikne nám ani tá najmenšia rybka - to by mohlo byť nové heslo gréckych daňových úradníkov prenasledujúcich neplatičov. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila čínska masérka, za ktorou skočila do mora daňová úradníčka v bikinách na východe ostrova Rhodos.

  • Tlačiť
  • 0

Číňanka na pláži poskytovala masáže hlavy a tela turistom bez toho, že by na to mala zodpovedajúcu licenciu a odvádzala dane, napísal denník The Times. A aby toho nebolo málo - kedykoľvek sa ju prišli úradníci pýtať na povolenie k prevádzkovaniu živnosti, skočila do mora, odplávala od brehu a čakala, až odídu.

Policajti sa do stíhania plavecky zdatnej masérky odmietli zapojiť a pobrežná hliadka tvrdila, že je žena mimo ich právomoci, pretože sa zjavne netopí.

Aj preto do akcie nastúpila daňová úradníčka, ktorá sa preoblečením do bikín prestrojila za turistku, a akonáhle bolo treba, skočila za masérkou do mora a prinútila ju vrátiť sa na breh. Žena sa údajne nijak nebránila; na brehu bola zadržaná a čaká ju pokuta za nelegálne poskytované služby.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy dane, Grécko, neplatiči

Diskusia (0 reakcií)