Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Harabin a Kotleba sa nedohodli. Do volieb pôjdu samostatne

14.11.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

14.11.2019 | al0

Najlepsim riesenim na ochranu narodnych zaujmov Slovenska a jeho obyvatelov bude, ked obidve tieto strany konspirativnych primitivov skoncia so 4.9 percentami hlasov.

14.11.2019 | Kiskáčik

Neviete prečo majú liberálni fašúni z Harabina a Kotlebu taký panický strach?

14.11.2019 | al0

neviem kto ma strach, ale so Sovietskym Zvazom na vecne casy a nikdy inak sme tu uz raz mali - a Slovensko fakt nepotrebuje aby tu vladli Putinovski "useful idiot"i

15.11.2019 | temp

ked si pozeram diskusie pod ich videami a vidim ake nazory tam dotycni chrlia, za vsetkym vidia sprisahania, prevraty.. kadekomu sa vyhrazaju, osocuju atd... tak musim zhodnotit, ze z takych stran a volicov mam strach aj ja, a to ze sa nespojili je dobra sprava pre Slovensko. Pre to iste Slovensko ktorym sa oni tak radi ohanaju.

14.11.2019 | mam_rad_jablka

Tieto strany volí veľa mojich mladých kolegov. Sú poväčšine zo vzdialenejšieho vidieka alebo kresťania alebo absolútne nečítajú správy. Jediný zdroj informácii je facebook alebo ich známy zanietený kotlebista/harabinista. Čim ďalej od mesta, tým viac nápisov Harabin na hrad. Títo ľudia nemajú ako tráviť čas... nemajú zumbu, squash. Tak fabulujú a veľa nenávidia všetko, čo sa nepodobá na ich vzor/klon. Lebo tým, že sa vyhradia voči inému, sú lepší?

Vždy ma frustruje, keď sa spýtam kolegýň, či volili prezidentku. Nie. Prečo preboha nie? Veď ste ženy.

Vždy som myslel, že mladí chcú voľnosť, slobodu, zážitky, rásť. Veľa mladých sa v skutočnosti bojí. Slovensko je celé pokakané. Nielen mladí aj starí. Všetci sa bojíme vyrásť, posúvať, vyniknúť.

Dnes sa vychováva generácia, ktorá nemá skúsenosť s frustráciou. Pri prvom probléme sa stiahne, nebojuje, nehľadá riešenie. Takže preto vyhrávajú veľké huby, koré nasľubujú za nich jednoduché riešenia. Je problém, poriešim ho. Nás zachráni len možnosť voliť Slovákmi z cudziny.

15.11.2019 | Julo 2018

Je fajn že máš rád jablká / alebo len tie nahryznuté z plastu? ). Práveže tí mladí čo žijú na Slovensku a nesedia len na nete pri pokútnych správach ako z Denníka N ale musia žiť reálny život rozmýšľajú inak. Preto len okolie Bratislavy si myslí že má patent na rozum. Ja žijem mimo Slovenska a preto tvrdím ( aj keď mám občianstvo ) že každý kto žije v zahraničí alebo má dvojité občianstvo by nemal mať právo voliť. Je to zásah do životov iných, ktorí v tej krajine sú z rôznych okolností žiť. Keď si pozriem návrhy, tak každý chce byť len IT? JUDr, MUDr alebo novinár. Lenže ľudia potrebujú hlavne jesť, bývať a niečo si obliecť. Toto by mali byť priority ktoré bude chrániť štát a vláda. Bez nejakého PC ľudstvo prežije , ale bez jedla , strechy nad hlavou a nejakých handričie ( v našich oblastiach hlavne v zime ) sa nezaobíde.

15.11.2019 | mam_rad_jablka

Nežijem v BA ale žijem v ekonomicky znevýhodnenom regióne. Žijem v meste. V mojom okolí je veľa kresťanov. Títo ľudia vôbec neriešia korupciu, kolaps školstva. Nie.

Prosím ťa. V dnešnej dobe mladý schopný človek nemá čo do úst, kde bývať? To už naozaj nie. Možno slobodné matky s deťmi, ale viac detné rodiny. Ak mladý človek nemá čo jesť, kde bývať... problém nie je v politike.