Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Harabin vedie bitku so štátom o 80-tisíc eur

25.03.2019 | Eva Mihočková

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

25.03.2019 | Roman Piater

Pán harabín, prečo neodídete už do súkromnej sféry a nezačnete sa živiť poctivou prácou? Taký šikovný právnik si zarobí nemalé peniaze aj bez toho aby parazitoval na našich daniach.

25.03.2019 | oko

Denisa Cviková a 9,5% rocny urok.
To jej Harabin plati nejaky brutalny spotrebny uver??

26.03.2019 | Niless

Ono staci tak malo aby ludia takymto clovekom opovrhli nielen navonok ale aj fyzicky. Tzn. pockat si ho niekde a pekne na neho hodit vajce alebo topanku ako sa to robi v slusnej spolocnosti.
Len bohuzial skladba obyvatelstva je taka ze im imponuje ako sa tvari sebaisto a vie skladat nezrozumitelne pravnicke suvetia, ktore bud nedavaju zmysel alebo by ho skuseny pravnik utopil v argumentoch.
Bohuzial stale je tu tych Meciarovskych 20-30% populacie ktori potrebuju otca naroda a uveria tomu ze takyto clovek chce nam vsetkym iba dobre.

26.03.2019 | Obi-Wan Kenobi

harabin patri na smetisko rovnako ako kocner. Nechapem ako mohlo tuto prerastenu chlpatu pijavicu volit 14% ludi... Uplne len najtupsi spomedzi tupych

26.03.2019 | tresk

Vidím, že sa tu zišiel spolok" slušných a vzdelaných ľudí," ktorí majú rešpekt k právu iných na ich názor.
Hlavne ObiWanKenobi.

26.03.2019 | Obi-Wan Kenobi

LOL respekt k pravu v suvislosti s harabinom? Udrel si sa do hlavy? Ak chces mat za prezidenta cloveka ktory sa kamarati s narkobaronom sadikim alebo cloveka ktory prepusti na dozivotie odsudenych vrahov tak potom ano, povazujem sa za inteligentnejsieho cloveka ako si ty. Dokonca je podla mna inteligentnejsia aj dazdovka

28.03.2019 | maugli2

Neviem, ako sa môže súdiť sudca bežným spôsobom. Nechcem mu vôbec uprieť jeho práva, ale každý jeho súdiaci kolega, ktorý by rozhodoval, je v podstate zaujatý. Hlavne keď sa jedná o prípady, ako tento. A rýchlosť, s akou súdy v harabinových prípadoch rozhodujú, len utvrdzuje moje pochybnosti.