Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ideálny obraz Švédska sa mení. Prisťahovalci a gangy pomáhajú krajnej pravici

04.09.2018 | Jozef Tvardzík

Diskusia (24 reakcií) Pravidlá diskusie

04.09.2018 | Emasculate

Extremisti? Oukej Tvardzik.

04.09.2018 | Jozef Tvardzík

Máte pravdu, silné slovo. Opravil som.

04.09.2018 | zakaznik

Krajná pravica je čo? Anarchokapitalisti?

"Pre pravicu je dnes charakteristický individualizmus a odmietanie kolektivizmu. Pravica zastáva názor, že nie je primárnou úlohou štátu zaisťovať materiálny blahobyt občanov, že štát nemá zasahovať do ekonomiky a že materiálna rovnosť občanov nie je nutne žiaducim ideálom[1], pretože snaha o naplnenie týchto úloh nutne vyžaduje obmedzenie slobody. Dôsledkom obmedzenia slobody je v konečnom dôsledku podľa pravicových názorov nižší materiálny blahobyt všetkých občanov."
(Wikipedia)

04.09.2018 | jannys

Desivé štatistiky vo Švédsku: Televízia ukázala, odkiaľ pochádzajú sexuálni násilníci. Väčšina páchateľov, odsúdených za posledných päť rokov za sexuálne násilie vo Švédsku, mala mať „imigrantské korene“: https://www.topky.s...

Prokuratúra vyšetruje únik zatykača po dobodaní muža v Chemnitzi: https://www.aktuali...


Kultúrne obohatenie - Jeden príklad začlenenia: https://www.youtube... + + + + + + + V Německu začíná být horko: https://www.youtube... + + + + + + + + Merkelová nahnevala množstvo Nemcov: Tisíce trestných oznámení, dôvodom utečenci: https://goo.gl/WWS4fi + + + + + + + Harabin: Fico a Kiska chcú odovzdať Slovensko pod nemecký protektorát. Je to zrada na Slovenskej republike: https://goo.gl/caJejY + + + + + + + + Líderka AfD: Merkelová by mala byť postavená pred súd: https://goo.gl/FbZugm + + + + + + + + Toto chceme ? ? ? Sledujte od 1:15: https://www.youtube... + + + + + + + Česká lekárka pracujúca v Nemecku varuje svet: https://www.youtube... + + + + + + + https://www.youtube... + + + + + + + https://www.youtube... + + + + + + + + https://www.youtube... + + + + + + + + https://www.youtube... + + + + + + + + V Nemecku stoja migranti finančne 30-krát viac, akoby sa nechali v regióne odkiaľ sú: https://www.youtube... + + + + + + + + Ako imigranti masturbuju v plavarni: https://www.youtube... + + + + + + + + Andy Hryc: Stáročia sa Európa bránila proti prieniku islamu. Naši predkovia bojovali, krvácali a zomierali, ale náš kontinent ubránili. A my im to len tak odovzdáme?: https://goo.gl/2wJjGn + + + + + + + Komentár Jozefa Lenča: Tenká hranica medzi Hrycom a Magátom: https://goo.gl/yJLdrR + + + + + + + Andy Hryc: Nie je rasista každý, kto kritizuje migrantov a islam (názor): https://goo.gl/eDM4ay + + + + + + + Tu vysvetľujú prečo sú proti uprchlíkom: https://www.youtube... + + + + + + + https://www.youtube... + + + + + + + Merkelovej strana žiada vyhostiť migrantov: Navádzajú aj ostatné krajiny! https://goo.gl/Kv21r2 + + + + + + + Migranti mohou za nárůst kriminality v Dolním Sasku, tvrdí studie: https://goo.gl/H3U98x + + + + + + + Po tomto videu všetko pochopíte: Informace, ze kterých až mrazí: https://www.youtube... Strašné je to, že ľudia, ktorí dnes v Európe vítajú skazu - islamistov nevedia vôbec nič o islamizme...

04.09.2018 | zakaznik

Toto je čisté šialenstvo. Takže nie prisťahované kriminálne živly sú problém, ale politická reakcia na nich.

To kde takto vymývajú mozgy, na sosrosovej univerzite v Budapešti?

05.09.2018 | Emasculate

Niekto to rad s kozenym bicikom po holej, niekto ma zas vzruso z toho ze to schytava v diskusiach k jeho clankom.

05.09.2018 | Roman Kanala

Keď vidím takéto hodnotenie článku od vyhlásenej anonymnej autority, tak si ho prečítam ešte raz.

Očividne čítame inými očami. Ja ten článok hodnotím ako vyvážený a dobre napísaný.

04.09.2018 | skorodochodca

Slniečkári sa držia šoustalského hesla:" zatloukat, zatloukat, zatloukat" .... a preto je už všetko rozyabané ...
... vlády by si mali na riešenie migrácie požičať z penzijných úspor mladých slniečkárov ... veď brať ich sem je veĺmi výhodná investícia ... a mladí budú mať v budúcnosti práce a práce ...
... a ĺudia s realistickým pohľadom sú samozrejme extrémisti ...
... a tieto - akože noviny - zaniknú ... ak im vláda finančne z daní cez mimovládky nepomôže ...

04.09.2018 | Pip-boy

Zlá, zlá pravica, zlí populisti, zlé dezinformácie. Zlé všetko, čo nám nesedí do tej potemkinovskej reality, ktorú usilovne kreslíme.

04.09.2018 | Zotročená liberálna myseľ

V pitchi ten slnieckarsy svet. idem si vybaviť dlho odkladný zbrojný preukaz.

04.09.2018 | Mikil

Konečne sa ľudia zobudili. V nemecku to tiež vrie. Taliani su na najlepsej ceste. Ostalo len francúzsko.
Bud imigrantov vývezu lodami, alebo nás oni vyvezu furikmi. Možno sa ešte dá európa zachrániť, ale treba zastaviť tých bláznov v bruseli.

04.09.2018 | zakaznik

Zjavne to nie sú len blázni v Bruseli. Kiska ide založiť neomarxistickú stranu v Bratislave.

Bolo by dobré, ak by sa do parlamentu nedostali, alebo sa do volieb rozpadli. Dubéciho tradične vyhodí z voza v prvej zákrute, snáď ho budú nasledovať další.

05.09.2018 | Roman Kanala

Pre Fico sú nebezpečné dva scenáre: zjednotená pravica a konkurencia ľavicovej strany. Ak mu Kiska ide odstrihnúť pár voličov, budem tomu len rád. Ani sa nemusí dostať do parlamentu, stačí, ak potopí Fico a ten nebude mať s kým zostaviť vládu.

04.09.2018 | jannys

Starú treba stíhať a súdiť za vlastizrady a za všetkých, ktorí pomreli kvôli kultúrnemu obohateniu a za každého jedného jej napariť 100 rokov.

05.09.2018 | Jozko Ferko

imigranti Zničili švédsko.Pozrite si Reálne Nesfalšované dokumenty zo švédska na youtube. Gangy neprispôsobivých agresívnych Nelegálnych imigrantov, ktorých Prepašovali do EU mimovládky a slniečkári každý deň znásiľnujú, prepdávajú, obchodujú s drogami. Naozaj si myslíte, že americký prezident nemal dostatok informácií od CIA keď sa prekecol ako to vo švédsku Vyzerá naozaj? NO GO zóny.. kde sa boja chodiť policajti , pretože ak zasahujú proti imigrantom sú perzekuovaní vlastnou vládou. Toto chceme mať na Slovensku ????

05.09.2018 | Roman Kanala

Nebojte sa, muzoši o Zlodejsko ani nezavadia. Oni chodia na výkrm na štedré sociálne dávky tam, kde už majú príbuzných a známych, nie do chudobnej, rozkradnutej, xenofóbnej krajiny.

05.09.2018 | zakaznik

V minulosti sa nikto nemohol usadiť za hradbami, ak na to nedostal povolenie od miestnych. Tak to bolo vždy a tak to bolo dobre.

To len teraz sa tu slniečka snažia robiť nové poriadky a vyhlásiť bývanie na Slovensku za ľudské právo.

A eurohujeri sú ochotní afričanom zabezpečiť za cudzie peniaze luxusný pobyt kdekoľvek, aj v Čiernej nad Tisou. O to by som sa nebál.

05.09.2018 | Roman Kanala

Na Švajčiarsku po švajčiarsky sme odhlasovali, že federál si môže zriadiť federálne azylové centrá, kde bude chcieť. To sú tie prijímače, kam sa odkladajú muzoši, kým sa neoverí, čo sú zač. Bez tohto legálneho základu by federálne úrady nemohli také centrá zriadiť, lebo federál nemá žiadne územie. Majú ho len kantóny, ktoré majú aj suverenitu na svojom území.

Teraz boli plné noviny toho, že ženevská polícia robí razie na černochov a odsúva ich manu military. Jeden černoch, čo prišiel z Talianska, bol v nemocnici. Pred brieždením poň prišli kukláči, naložili do lietadla a šup do Milana. Bolo ich plné lietadlo. Slniečkári demonštrovali pred sídlom vlády, že čo si tam chudák počne. Bol chorý, bol v nemocnici, dali mu lieky na tri mesiace a malé vreckové, a že nech si poradí. Tomu sa hovorí Dublin.

05.09.2018 | citatelTrendu

Ja len dúfam že sa naši poolitici nedajú kúpiť Bruselskými slniečkármi a nepustia sem tých africko-ázijských migrantov. Múdry človek sa poučí z chýb iných. Stačí že hromadne dovážame Srbov a Ukrajincov.
https://cs.wikipedi...

05.09.2018 | sano b

""Skúsenosť s nie príliš zvládnutou integráciou niekoľko stotisíc imigrantov do Švédska ..."
nadherna inovativna formulacia, autor zrejme dlho dumal, kym ju vytvoril...tesim sa na dalsie sepoty a vykriky pana tvardzika, trebárs po svedskych volbach 09/09

05.09.2018 | martin33

Tito slnieckarski novinari to maju tazke. Na jednej strane nemozu pisat uplne klamstva, lebo by ich to dostalo na rovnaku uroven ako "fake" news proti ktorym bojuju, na druhej strane realita sa dostava uz na hranice ich svetonazoru a preto musia pouzivat taketo zlahcujuce formulacie.
Strasne mi to pripomina socialisticke noviny z 80. rokov, ked uz kazdy vedel, ze sa "nieco deje", ale novinari pokracovali v standartnej linii. Lesko sa urcite v tejto situacii citi ako ryba vo vode a jeho mladsi kolegovia sa nim dokazu inspirovat.

05.09.2018 | Zotročená liberálna myseľ

áno roky 80.... to sa mi vždy vybaví. A týchto pisálkov mi je ľúto a zároveň nimi opovrhujem.

07.09.2018 | James T. Kirk

Už v minulosti som písal, že migranti by mali byť preverovaní v izolácií mimo Európske územie, najlepšie na ostrove k ktorého sa sami nedostanú, podobne ako má Austrália. Myslím, že najlepší by bol v Antarktíde, kde by museli povinne dva roky prežiť. Potom by ich to prešlo. Milióny sa vyhadzujú na zbytočné projekty na integráciu neintegrovateľných a dostatočne nepreverených, často zradikalizovaných tzv. utečencov, ktorých jedinou úlohou je zničiť neveriacich. Tieto peniaze by postačovali na zabezpečenie bezdomovcov (ubytovanie a vznik pracovných miest) z radov Európanov. Sú teda v radoch poslancov ľudia po lobotómií mozgu, keď nevidia čo svojim konaním spôsobili ? Nebudem sa čudovať, keď nakoniec celá Európa povstane a zvolí si práve ľudí ktorých označujú ako "nacistov" a vyženú tento mor, čo do Európy dorazil. Len je otázne, či už nebude neskoro.

05.12.2018 | fúha, no toto !

Nuž je zimné obdobie a pán Tvardzík má rád obrovský slalom medzi bránkami faktov, príčin, následkou, poloprávd a zahmlievania.... ale najviac miluje voľnú kombináciu - propagandu.