Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kalavská vyzýva na podporu reformy nemocníc. Poslanci by mali mať odvahu

25.10.2019 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

26.10.2019 | muchomuurka

Tak a teraz treba pozorne sledovať, kto po tej výzve iba bude mlátiť prázdnu slamu a kto zahlasuje za zmeny v zdravotníctve. Aby sme si nemuseli nosiť toaletný a diviť sa po zákroku, že nás operovali postupmi v zahraničí dávno zavrhnutými.

Konzistentne prejavuje väčšiu guráž a odbornosť než ostatní peciváli v parlamente. Po 29.2.2019 sa podľa toho ne/uvidíme páni poslanci :). Aj by som jej dala hlas, kebyže kandiduje za nekoaličnú stranu...

27.10.2019 | citatelTrendu

Súhlasím. Tiež nechápem na čo do parlamentu lezú strany (a hlasujú za ne ľudia) čo nechcú a nemajú odvahu robiť potrebné reformy. Občas aj nepopulárne, ale potrebné. Reformu verejnej správy, ale aj samosprávy, stratifikáciu nemocníc alebo nedávno prijatý zkon o povinných škôlkach, všetko sa tu vlečie desitaky rokov, riešenia žiadne. Len minuté milióny eur ročne na zbytočnú byrokraciu a neefektivitu. Veď ak stany nechcú robiť, nech nelezú do vlády.

SMER, SNS a mnohé ďalšie. Smer vládne 12 rokov a len vyžiera dane občanov, dokonca zadlžuje krajinu (rovnako s "fanmóznym" Dankom. Riešenia žiadne. A rozhádaná opozícia na tom nie je o moc lepšie, tam vládne populizmus tiež (eKasy, neochota riešiť samosprávu ai.). No na zaplakanie.