Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kaliňáka mrzí, že policajtom nedal vyššie odmeny

17.04.2018, 11:03

Exministra vnútra Roberta Kaliňáka mrzí, že v rámci mimoriadnych odmien, ktoré pred svojím odchodom plošne udelil policajtom a ostatným pracovníkom rezortu, im nemohol dať viac. Napísal to na sociálnej sieti.

  • Tlačiť
  • 4

„Po návrate z dovolenky by som sa rád vrátil k medializovaným informáciám o tom, že som udelil mimoriadne odmeny. Roky ministrovania ma utvrdili v presvedčení, že práca policajta, ktorý na každú službu nastupuje s vedomím, že nevie, čo sa ‚zomelie‘ v teréne, je poslaním. Bezpochyby si zasluhuje našu úctu a rešpekt,“ odkázal.

Neprehliadnite

Preto sa rozhodol udeliť mimoriadne odmeny vo výške 400 eur každému policajtovi, ako aj ostatným pracovníkom rezortu. „Jediná vec, ktorá ma mrzí, je, že to nemohlo byť viac,“ dodal.

Kaliňákov nástupca vo funkcii Tomáš Drucker pred časom novinárom povedal, že sa o plošných odmenách dozvedel až z médií.

  • Tlačiť
  • 4

Tagy odmeny, polícia, Robert Kaliňák