Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kandidát Daňo sám sebe podivne predával domény a pýtal za to vratky DPH

08.03.2019 | Xénia Makarová, Zuzana Petková, Nadácia Zastavme korupciu

Diskusia (33 reakcií) Pravidlá diskusie

08.03.2019 | Emasculate

Kurna je mozne ze tento hystericky panic nieje az taky pritvrdly ako sa z vyrazu tvare javi?

08.03.2019 | bozsky

On nie je hlupy, ale ani nejako velmi inteligentny, ked kolotocoval 2011.

Teraz je otazka, ci ked ide tolko po podvodnikoch a podla tohto to vyzera, ze sam je jeden, ci aj ked tlaci na odhalenie sa gayov v politike, nie je jednym z nich ;-) :-D :-D :-D

08.03.2019 | Roman Kanala

Buzíci v politike nie sú nič zlého, pokiaľ to priznajú. Je to ich viac-menej súkromná vec. Ak to taja, sú vydierateľní. A to je diskvalifikačná podmienka, lebo to prestáva byť ich súkromná vec.

Podvodníci v politike, či to priznajú, či nie, sú škodná. Ak to priznajú, idú trestňákom. Tak to nepriznajú.

09.03.2019 | foxubamip

Mňa napríklad zaujalo, že Penta je už dobrá, Trend ktorý patrí Pente, gorilákom, je dobrý a že Xénia Makarová, Zuzana Petková sa zobudili odhľadom Daňa až potom, čo Daňo natočil ich chlebodarcu, ako protizákonne parkuje svojim autom na chodníku a ešte na drzovku povie, že sa dohodol s policajtami (rozumej, korumpuje policajtov) a zverejnil to.
Reakcia jeho antikorupčníčok bola, že Daňovi na nič nebudú odpovedať, lebo urobil rozhovor s Kočnerom, mimochodom tým Kočnerom, ktorý mal v sejfe nahrávku z gorily a Penta okamžite žiadala, aby ju polícia zničila. Tá Penta, ktorá vlastní Trend, tento web.

Tu je to video, zo sept. 2018 https://youtu.be/od...
Odvtedy Makarová a Petková ukazujú, ako sa pasie.

13.03.2019 | lampion

Dobrý deň pán Daňo,

chcem sa spýtať na tie vaše údajné daňové podvody - ako to teda bolo?

A koľko máte zaregistrovaných nickov na Trende?

08.03.2019 | demo50

Ignoruješ možnosť, že je podvodník a(alebo) biely kôň, ale trápi ťa, že je možno gay?

08.03.2019 | bozsky

Ako pozeram, korporacie a komunikacia v anglickom jazyku nici schopnost chapat pisany text v slovenskom jazyku.
Poukazujem na jeho obsesie - podvodnici a gayovia v politike.
To prve mozno je, preto sa natiska otazka, ci aj to druhe. Hlavne ked je tak casto s Boileratorom.

09.03.2019 | demo50

Ak ti v reakcii chýbalo slovo "v politike", tak schopnosť pochopiť text a súvislosti ti skutočne robia problémy, neviem posúdiť, či to spôsobili korporácie alebo komunikácia v AJ...

09.03.2019 | bozsky

Nie, nechybalo mi tam to slovo. Citaj pozorne, pripadne to daj precitat mame, otcovi, strykovi, hocikomu, kto po slovensky citat vie.

Ja som napisal:
"Teraz je otazka, ci ked ide tolko po podvodnikoch a podla tohto to vyzera, ze sam je jeden, "
Ty si na to zareagoval:
"Ignoruješ možnosť, že je podvodník a(alebo) biely kôň"

Uz vidis ten problem s porozumenim?

09.03.2019 | FeroImrecze

Prezidentská imunita by sa hodila.

08.03.2019 | kaarol

Drzi sa zjavne hesla, radsej nech ho vojede zlodej ako gay :)

09.03.2019 | mml

.... gay znamená panic ?

09.03.2019 | mml

.... gay znamená panic ?

08.03.2019 | pierre002

toto je DPHackar a ne kiska :D

04.12.2019 | Antikapitalista

Nemohol by sa aj Martin Daňo obhájiť tým, že na vine je Daňové riaditeľstvo (Finančná správa)...?
Tak ako sa Kiska obhajoval, keď ukradol pozemok, že za to môže Úrad zemespisby (katastra)!

08.03.2019 | ivansk

a ja som si hovoril, že preboha z čoho ten pán žije, ked som videl jeho webstránky robené vo frontpage kedysi dávno ked ho mali ľudia ešte za investigatívneho človiečika.
tak už vieme.

09.03.2019 | protoplan1

Toto bolo jasné každému, kto si dal trochu námahu zisťovať čo je zač, už keď začínal so svojimi videami. On sa naschvál presťahoval do Rakúska, zrušil si tu trvalý pobyt, aby sa vyhol exekútorom a celkovo bola zložitá komunikácia medzi ním a úradmi. Inak vtedy tie videá ešte za niečo stáli, ale kto si spojil 2+2 vedel, že to je len vydierací manéver. Proste záutočil na exekútorov, daňovákov, Počiatka - ministerstvo financií, nie aby niečo odhalil, ale aby oni dali pokoj jemu, inak im bude robiť problémy on. Aká náhoda, že na youtube začal pôsobiť, až keď ho začali vyšetrovať...

08.03.2019 | asadi

Danovy podvodnik, biely pejo, ktory sa rozhodol stat prezidentom. Toto je mozne hadam iba na Slovensku. Vyjadrovacie schopnosti na urovni zametaca, a tie nezmysli co z neho vychadzaju.....a takyto demntik kandiduje.

08.03.2019 | shaggy

Bože, to je amatér.
Mal ísť do predraženého štátneho tendra, ako dodávateľa si dohodnúť firmu niektorého zo Smerákov a hneď mohol byť v prieskumoch prvý a na Trende mohol mať tri pochvalné články na titulke.

08.03.2019 | kaarol

Takto mu to praveze nevychadzalo, tak to skusa roxorovou revoluciou indianom vaskym.

09.03.2019 | slobodný človek v rámci možností

Co urobi Martin Dano po sexe?
Vymaze v pc historiu. :-D

09.03.2019 | temp

Nepodcenuj ho.
Ten chlap sa v IT vyzna.

Takze skor pouziva Incognito mode.

09.03.2019 | slobodný človek v rámci možností

Asi mas pravdu :-D

09.03.2019 | Martin Dano

Musím už pripraviť to video o tých údajných nedoplatkoch čo teraz útočí pošahaná Petková a Makarová a TIS :-) na popud svojch oligarchov... na pripomenutie krásne video z Daňového úradu v Trnave tu zdieľam https://www.youtube... - pre tých, čo by ešte si nepamätali z inkriminovaného obdobia... keď vrcholila moja likvidácia kvôli multimiliónovým tendrom na software, do ktorého som nemal pchať nos a iným veciam :-) - dnes tento postup označujú v nadácii Zastavme korupciu za obštrukčný :-) :-) :-) :-) :-) :-)

10.03.2019 | mml

... sa nechaj vyšetriť , Ty 5 kilový úbožiak . Treba ťa zavrieť , Ty kandidát . To by teda len bol prezident . Najväčší problém krajiny vidíš v tom , že sa vraj novinári pri služobných cestách v štátnom špeciáli opíjajú ? Ty by si bol Slovensku prospešný , ako rybe bicykel . Kandidovať na prezidenta od teba nie je už drzosť , ale psychopatia .

13.03.2019 | Antikapitalista

Takže podľa teba nie je "problém" to, prezident si urobí z vládnej letky svoju súkromnú cestovku pre svojich známych, aby nimi lietal cez Atlantik, raz do Chicaga, inokedy na pijatiku do Mexika, kde sa spijú tak, źe na spiatočnej ceste ogrciavajú lietadlo?!

Drzosť to bola jedine od Kisku, pretože Kiska, údajne boháč, ktorý zbohatol aj úžerou, ešte požičal svoje peniaze svojmu podniku, aby si to na Kiskove výdavky uplatniť vratku na dani z pridanej hodnoty?!

Kiska pritom drzo a hrubo porušoval volebný zákon!

13.03.2019 | Antikapitalista

A jeho prínos? Pred voľbami i po voľbách záporný. Nič iné okrem vysokých účtov, či už na zbrojenie vo Walese, alebo za cesty domov, nám nevybavil.

Kým na Martina Daňa sa môžem dívať aj tak, že sa živí, ako vie, ale robí kopu dobra pre spoločnosť. Možno viac než napríklad Štefunko či Čaputová.

13.03.2019 | Antikapitalista

Isteže, stojí nás to nejakých 600 000 € ročne, ale každá sranda niečo stojí. Koľko nás stojí napríklad RTVS, koľko nás stojí tá ich „publicistika“, ktorá častokrát nielenže stojí za prd, ale ešte je aj na pokutu?

Ako napríklad „Reportéri“ Ladislava Ďurkoviča, v ktorých tiež klamal a zavádzal a vymýšľal si, až to bolo na sťažnosť.

Keby boli oslovili Martina Daňa, možno by tiež vedel niečo také urobiť – a mal by tiež slušný zdroj príjmu, a nemusel by toto robiť.
On sa živí sám a okrem tých 600 000 € nič nepýta, zato prináša nejakú protihodnotu pre verejnosť.

Takže prečo by si ho zatváral? Lebo mu závidíš, že obyčajnou drzosťou to dotiahol tak ďaleko, kým ty si zostal 0?
Lebo otázka by mala stáť predovšetkým tak, že čo si ty v živote urobil pre spoločnosť, keď si dovoľuješ Martina Daňa takto súdiť.

Neber to v zlom, jednoducho sa predstav.ako si ty pomohol spoločnosti. Ber to ako tvoje predstavenie sa, aké žiadajú aj pravičiari pred tým, než sú ochotní ti vôbec odpovedať.

lebo Martin Daňo nie je nijaký oligarcha, ktorý by sa vyvážal v limuzíne, cestuje vlakom, lenže každá sranda niečo stojí – keď chce ísť do Bratislavy, aby urobil spravodajstvo o vypočúvaní Kisku vo výbore národnej rady, tak si to musí zaplatiť, lebo on lístok zadarmo nemá.
Keď chce priniesť spravodajstvo z Bruselu, tak cesta a pobyt tam tiež niečo stoja, a nie málo.

11.03.2019 | MyslimSiTo

p.Dano pomozte mi, financna sprava chce po mne Danove priznanie ale ja sa volam Kovac :)

11.03.2019 | MyslimSiTo

Makarovova, Petkova, casovanie asi ako obvinenie KTAG, gratulujem. Toto kolo vyhrava p.Dano. Vy sa hanbite, aj s Vasim sefom.

12.03.2019 | Roman Kanala

"Týmto Martin Daňo len potvrdil to, čo sa všeobecne šepká, že je údajne prepojený na PENTU, Kočnera, JUDr. Mandzáka …. a vykonáva skôr Black PR než investigatívnu žurnalistiku.

"Na záver, keďže pán Daňo mi dal správou jasne najavo, že si vie každého prelustrovať vďaka svojim kontaktom či už v Pente, alebo Dôvere a možno aj v štátnych silových, policajných a tajných inštitúciách, Vám vysvetlím jeho prácu na konkrétnych príkladoch...

"Vo svojej satirickej relácii dokonca hovorí o svojich kamarátoch v NAKA...

Peter Nôta: Impérium dlhov Martina Daňa
09. 03. 2019
https://chilli.toda...

13.03.2019 | palo_sk

nie je náhodou na Pentu tak trochu napojený aj etrend.sk? :)

05.12.2019 | Trtko Slobodný

A este ma tu drzost odsudzovat inych, ked je roky rokuce podvodnik. A Kocnerov troll.