Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kandidátku PS/Spolu povedie Truban, Dubovcová je posledná

02.12.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

02.12.2019 | zakaznik

Blázni, hoaxeri, neomarxisti, komunisti a na čele ešte donedávna libertarián, ktorý sa zrazu po rozhovore s ficovoličom Štefunkom zmenil na etatistu.

https://www.menejst...

03.12.2019 | atabaz

V ktorej krajine sveta sa ešte dostáva toľkej pozornosti, propagácie, rešpektu, osobe, ktorá sa chystá na úlohu vedúcej osobnosti krajiny (možno na poste budúceho premiéra) a má za sebou nespochybniteľnú drogovú kauzu, ako sa dostáva uznania a častej verejnej prezentácie (v mediálnych diskusiách "varený-pečený") súčasnému lídrovi koalície PS/Spolu Trubanovi?!

Aj kritická časť verejnosť na Slovensku ostáva "hluchá a slepá"vo vzťahu k takej realite, akou boli verejné vystúpenia Trubana o osobných skúsenostiach s drogou a odporúčania užiť si ju počas jeho stretnutí so študentmi jednej univerzity
a s účastníkmi konferencie Manager Expo 2012?! Mimochodom, ako možno tiež dôverovať propagovaniu sociálneho programu strany PS (ktorým vraj PS nahradí program Smeru-SD), keď sa občania dozvedeli aj to, ako dehonestujúco sa "svojho času" Truban vyjadril o sociálne slabšom obyvateľstve a o robotníkoch ("roboš ťa oj.be")? Tieto skutočnosti si možno bez problémov nájsť na internete (a ani nie na "sociálnych sieťach"). Človeka s rétorikou adolescenta pretláčajú "vplyvné kruhy" (niekt. inštitúcie, niektoré médiá, niektorí analytici), do pozície budúceho hlavného "správcu" krajiny.

03.12.2019 | al0

Nikoho okrem Fica netrapi ake drogy kedy Truban skusal. Slovensko ma podstatne palcivejsie problemy - sprivatizovane sudnictvo kde si mafiani vybavuju beztrestnost, sprivatizovana prokuratura a policia kde si mafiani vybavuju "skutok sa nestal", a bezbrehe rozkradanie verejnych financii a eurofondov.

A to vsetko so suhlasom Roberta Fica, Andreja Danka, a aj Belu Bugara.