Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kauza Bašternák: Kaliňák a Počiatek mali dostať peniaze od firiem blízkych podnikateľovi

11.06.2016 | Xénia Makarová | Zuzana Petková

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

11.06.2016 | puzzlebreaker

ubohy ******* zlodejsky pseudonarod. cele posrane slovensko...

11.06.2016 | Brunteles

Opat raz sa ukazalo ako obdivuhodne tvrdo, rychlo a rozhodne dokazu udriet zlozky ked ide na prospech ludi, pre ktorch robi SMER-SD a ake vlacne, pomale a nerozhodne su zlozky ked ide o ostatnych...
Zaujimalo by ma ako sa citia ti "elitni policajti". Ci si to este ludia pamatajuci si na svoje sluzobne prisahy alebo su to uz len zmanipulovani, vymeteni roboti robiaci co im povie velky brat...

11.06.2016 | Brunteles

Pamätáte?
SMER-SD: Robime pre ludí!!!
Nie je ich veľa, ale s o to väčším nasadením. A ak nasadenie, tak vrátane elitnej polície. Veď tá predsa "pomáha a chráni".
Ale komu vlastne pomáha a koho chráni?
Súdruhovia Procházka a Bugár zrejme, ako obvykle, nechcú robiť predčasné závery. Tak sú, ako obyčajne, celkom tichúčko. V kútiku si uhryzkávajú z omrviniek, ktoré dostali od SMERu a SNS za zradu svojich voličov.

11.06.2016 | TotoTuSomJa

Dúfam že toto už Kaliňák nerozchodí a tí "zásadoví "pravičiari v koalícii Danko, Bugár aj procházka odídu z kolaície. Teraz sa ukážu charaktery. Takáto kauza je na pád vlády, Kaliňák je podpredseda vlády, takýto škandál sa nemôže tolerovať!

12.06.2016 | zakaznik

Neodidu. Bugar ma tiez za usami. Bude sa tam drzat ako kliest.

12.06.2016 | Anton Michalka

Prečo by odchádzali? Prečo? Majú 4 roky, čo budú pri moci a pri našich spoločných peniazoch. Prečo by kto odchádzal?

Normálne zostanú všetci, len ten Rajtárov asistent vyfasuje 15 rokov natvrdo.

Nerozumiem, prečo sú ľudia ešte stále naivní a veria, že v ľuďoch ako Bugár, Šebej, Kresák, Žitňanská ostalo čosi slušné... neostalo. Oni si vybrali.

Ich je víťazstvo, naša prehra.

12.06.2016 | zakaznik

Musim pochvalit etrend, ze do nadpisu dali to podstatne z clanku, teda ze mafiani dostavali peniaze od Basternaka na ucet.

Niektori ini novinari totiz z toho celeho povazovali za najpodstatnejsiu informaciu o zatknuti whistleblowera a niekde pomimo pisali o nejakych peniazoch na ucet, aby sa nepovedalo.

Tato krajina sa nikam neposunie, ak budu v mediach pracovat prostitutky.

12.06.2016 | libertarian

Milí voliči !
Prestante už konečne nadávať na politikov. Však ste si ich iba pred nedávnom zvolili. Dali ste im klučiky od vašich penaženiek - a teraz sa rozčulujete, ked si z nich trošku berú.