Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kažimír o bankovom odvode: Ide o peniaze, iba a len o peniaze

06.11.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.11.2019 | Niless

Juj ako ten Kazigraf jemne hryzka...v takychto chvilach vsetky tie keci o nestrannosti a deleni moci su jeden velky pluvanec do tvare celej spolocnosti lebo mam pocit ze SMERaci su vsade. Este jedno dve volebne obdobia so smerom a dotiahneme to na KLDR. A raz ked birkom sa poberie do vecnychj lovist budeme si brat dovolenky a chodit verejne plakat na Sumracnu kde urobia velke namestie. Bolsevickeho pokoja.

Boha je to vsetko na grc.

06.11.2019 | salamoon

preco bankovy kartel pri takych ziskoch ( ked uz nechce platit dane) neplati aspon normalne svojich radovych zamestnancov, aby nemali taku fluktuaciu ?

07.11.2019 | noblesa

pretoze musi platit vypalne v podobe bankoveho odvodu, a teraz uz dvojnasobneho

06.11.2019 | Darija

Z ničoho nič, takmer zo dňa na deň sa stal tento elitný odborník na zostavovanie vyrovnaného rozpočtu (citujem: “ekonomika šľape”) nezávislým a preto aj tým najvhodnejším odborníkom pre dohľad nad svk bankovým kartelovým zväzom. V tomto prípade by som na jeho mieste, už len z princípu, čušala ako voš pod chrastou. Pretože ak by bol vo vláde, bol by prvý, ktorý by hlasoval za. Farizej.