Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kažimír ukončil spor o Prešov s Érsekom. Na obchvate sa ušetrí

15.02.2017 | TREND.sk | SITA

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

15.02.2017 | Kmeť Marian

no je to jasné, dohodli sa na zárobku pre Fica vlastnou hlavou a províziou pre SMER. O tom to celé bolo - ved predas Fico plní slovo a dialnica z Bratislavy do Košíc bude do roku 2010

15.02.2017 | Roman Kanala

No super, chcelo by sa zatlieskať, zdravý rozum zvíťazil. Pre neznalého, čo sa na Zlodejsku volá "hodnota za peniaze", inde sa volá zdravý rozum.

Ale žiaľ nie je to tak. Nezvíťazil zdravý rozum. Zvíťazil politický kšeft. Jedno-dve popoludnia nie sú dostatočné na odborné posúdenie riešení v komisii, kde panuje taký nesúlad, ako medzi kažigrafickým a žilinským rezortom, paradoxne reprezentovaným Maďarom z podnikateľskej strany. Fašoboľševický zlepenec to urobil rýchlo a mocne, po mečiarovsky. Vodcovi vadilo rozmazávanie v tlači a zapájanie sa verejnosti. Tak sa to stopilo pekne, hygienicky, bez stôp. Dodržiavanie sľubov sa na Zlodejsku nevyžaduje. Veď diaľnica je dokončená do roku 2010.

Pre Prešov to znamená malú úľavu. Pre krajinu to znamená, že zas bude financovať stavbársku mafiu, ktorá si namastí vrecká, ale na úkor riešenia dopravného problému krajiny a na úkor verejných financií.

15.02.2017 | cpa

Toto je neuveritelne, ze este aj Trend toto zbasti. O akej uspore tu hovorime - meni sa na papieri r4, na ktoru sa nikto realne nechystal nic v najblizsom case vynalozit . To na co sa idu vynalozit peniaze je D1, a tam zmenia povrch, ale dodavatelov nijak nedonutia znizit svoju marzu na tomto projekte, ktory cely smrdi. To je az neuveritelne, ako sa dlhodobo komunikuje, ze sa musi lebo eurofondy atd, a tym padom sa stavebne firmy uistuju ze nemusia (teda aspon statu) ponuknut nijaku zlavu. Pozrite sa o kolko zlavnovali pri podobne dovrzanom PPP tendri okolo Ziline, ked to isiel Figel zrusit.

16.02.2017 | bardem

ale ešte nik nepovedal kedy sa dokončí to čo je rozrobené?