Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kiska aj Harabin podali kvôli videu trestné oznámenia. Polícia ho zanalyzuje

14.02.2020 | TASR

Diskusia (15 reakcií) Pravidlá diskusie

14.02.2020 | Roman Výkala

No Zalud so svojim trestnym oznamenim len tzv. kope zadnymi paprckami. Trestny cin ohovarania alebo kriveho obvinenia predpoklada byt spachany verejne. V ziadnom pripade nezaklada trestnost skutku sukromny rozhovor dvoch ludi, ktory hociakym sposobom unikol na verejnost.

14.02.2020 | Didinko1

Ešteže naša krajinka má takého truhlíka ako si ty, ktorý po fórach vypisuje vety, opísané z fejsbukových diskusií, ktorým nerozumie. Lenže tu nie si medzi seberovnými, tu každý o tebe vie, že si neschopná nula, ktorá si svoje komplexy z nízkeho IQ a nevzdelanosti kompenzuje týmto zvláštnym spôsobom.

14.02.2020 | Roman Výkala

Takze tvoje argumenty sa daju zhrnut do jednej vety. Si neschopna nula. To naviac nemas hlupacik?

15.02.2020 | Roman Kanala

Profesionál sfalšovaných ničkov. Ničomník. Ničota.

15.02.2020 | woko

mas pravdu az na to, ze toto miestami usmevne videjko si dal zrobit Bobo s jedinym ucelom - pouzit ho vo svojej volebnej zachrannej kampani.
v tomto pripade treba teda brat ohlad aj na umysel.
takisto tito dvaja neuspesni mafiani a velmi amaterski herci vedeli, ze to nie je ich sukromny rozhovor..,
sakra pozeram, ze som pouzyval makke Y.
podla tytulkara zo sumracnej vsak makke Y neexistuje. prepac vYkala.

14.02.2020 | equilibriums

Počul som nahrávku Kočnera s Trnkom, Kočnera s Počiatkom, Haščákom s xy politickými prostitútkami. Týmto nahrávkam sa však vôbec nevenuje mediálne, spoločenská či právna pozornosť.

No najviac sa asi prepierala nahrávka Harabina so Sadikim. Mne sa ju dodnes nepodarilo vypočuť si ju. Prosím Vás pekne, drahí čitatelia, viete mi niekto poslať nahrávku Harabina so Sadikim nech si ju vypočujem?

15.02.2020 | Roman Výkala

Nic take neexistuje. Existuje len tzv. prepis. Harabin uz za to vysudil statisice...

15.02.2020 | equilibriums

Čiže to je taký prepis, aký viem spraviť aj ja v poznámkovom bloku na Windows XP?

15.02.2020 | woko

equilibriums, jediny ale zasadny rozdiel je, ze tvoje dielko XP bude cisto vlastna fantazia.
uradny prepis sa vsak uradne overuje voci originalu, vsak.

16.02.2020 | equilibriums

Takže nepošlete mi tú nahrávku?

Takže niekto spravil prepis niekde vo Worde a nejaký Trnka alebo osoba jemu podobná, ktorú nejaký Kočner drží za vajcia, to úradne osvedčil a hlupáci tomu uverili?

15.02.2020 | mam_rad_jablka

Kiskovi sa dá veriť. Harabinovi sa veriť nedá.

Občania vidia, vnímajú vedome, či podvedome. Kiska pomohol desaťtisícom Slovákov cez Dobrého anjela. Bodaj by všetci politici mali dobro a chuť pomáhať v sebe. Prečo Fico mstí sa Kiskovi?

150 Kiskov do parlamentu a jednu Čaputovú za prezidentku.

V akom spojení bol Kiska bol s Kočnerom alebo Zsuzsou ako takmer celá súčasná mužská mašinéria? Ak si mám vybrať medzi Kočner familly alebo Kiskom... nepremýšľam ani sekundu. Pomýlení nech si volia bič na seba ale nás nech so sebou neťahajú. Spravodlivosť a odsúdenie politických káuz, nemocnice a dobré školy!

15.02.2020 | king01

ako vidiet asi kandidujes za Stranu Za ludi...Kiskovi sa dá verit-toto moze napísať len človek z jeho volebneho tímu...za 50 tis kupit pozemok čo má hodnotu miliony, 20 tis spisov je čo sa ludia sudia kvoli tomu ze jeho spoločnosti za par eur brali domy ,byty atd...práveze pán Kiska uz mal byt dávno v Leopoldove a tam mu moze robit spoločnost aj Fico,Kalinak,Miklos,Dzurinda,Pociatek , Hascak atd....on bol najhorší prezident čo ho nikde nepozyvali lebo vedeli čo je za človeka vo svete...iba hanba pre Slovensko ....jeho vyhlasenia ze on nebude mat zaujem o ministertvo vnutra a potom na markize ze to ste ma zle pochopili som myslel seba ale Remisova moze byt v pohode....

15.02.2020 | mam_rad_jablka

Slovensko dopadne ešte horšie, keď sa štát bude na návrh SNS zadlžovať ako ľudia čo bezhlavo nakupovali tu televízor, tam si brali pôžičky na dovolenky a hentam si požičiavali na nový smartphone. Kto mal v hlave, nežil nad pomery. Dlhy sa vždy platiť museli. Ľudia, čo končia u exekútorov, majú pôžičky od desiatok firiem. Zvaľovať vinu na Quatro, vďaka ktorému si zodpovední spotrebitelia kúpili gauč alebo televízor je skreslený pohľad ignorujúci súbežné pôžičky od ďalších inštitúcii týmito nezodpovednými spotrebiteľmi, čo všetko chceli hneď.

Opakujem, títo ľudia mali súbežne niekoľko pôžičiek. Správali sa nezodpovedne a naivne. Mnohým Dobrý anjel navyše pomohol v núdzi.

Nevolím Za ľudí, ale bola by to moja 2. strana. Kiska je víťaz. Vďaka nemu Fico pochopil (nepochopil), že bez morálneho kreditu človek na Slovensku už vysokú funkciu nedostane.

15.02.2020 | king01

Na Slovensku nebude nikdy lepšie pokial do basy nepojdu všetci od Mecčdy, Dzurindovej , Ficovej aj Radičovej atd...je to bananová republika ....Morálny kredit nemá žiadna strana, takže na tomto sa môžem zasmiať a tobôž nie Kiskova strana, kedže na čele napr zdravotníctva je zase odborník z Penty na zdravotníctvo, doteraz čo minister to odborník z Penty tak to aj vyzerá....a tie reči opozície, lebo Fico, lebo Fico to iste Kiska ale niečo pre ludí to nie, kedže čo politik to neodborník......Morálny kredit nemajú ani prieskumné agentury-lebo ak by mali tak dávno by KDH nefigurovalo že sa dostane do vlády aj ked je jasne na 100 percent , že Hlina nemá šancu sa dostat atd.... , media len same hoaxy alebo do popredia len urcite strany davajú....

15.02.2020 | zajo-

A na Pištu Shadikiho kto podá ? !