Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kiska chce s Ficom a Dankom podpísať deklaráciu, ktorá by odsúdila konšpirácie

08.03.2018 | SITA

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

08.03.2018 | PaloK

Tak to ma podrž!! :-D :-D :-D :-D

Vražda novinára je útok na slobodu prejavu. Ale premiér nesmie vyhlásiť niečo, čo odporuje hlavnému prdu myslenia. Ba dokonca, veľkí bojovníci za slobodu slova ho chcú donútiť, aby sám odmietol slobodu prejavu.

Otvorená spoločnosť. Otvorenááááá :-D

08.03.2018 | Roman Kanala

Fico sa najprv musí odsťahovať od Bašternáka, nechať zavrieť Kaliho, Počiatka, a oligarchov Brhela a ďalších. Potom sa musí zriesť sociálnych hodiniek, sociálneho BMW X6 a dobrovoľne sa nechať zavrieť tiež. A potom si môže otvárať klapačku ako keby bol slušný človek, ktorým už nikdy nebude.

08.03.2018 | c3b2a1

na toho zaklapkovaneho hnupa nema zmysel reagovat.

08.03.2018 | PaloK

Aj my Vás pane.

08.03.2018 | PaloK

A čože? Právo na slobodu prejavu patrí len slušným ľuďom? Kiska je určite slušný, keď si dovolí požadovať od neslušného, aby poprel to, čo sám veľký slušáčik Kiskáčik hlása? Slobodu prejavu? Koľko drobných neslušností je dovolené spáchať, aby mi ich blahorodie otvorená spoločnosť neuprela právo na slobodu prejavu?

Keď sa previním a oľutujem, tak mi právo na slobodu prejavu vrátia? Členstvo v nejakej príjemnej, slnkom a teplom zaliatej neziskovke je poľahčujúca okolnosť?

08.03.2018 | skorodochodca

Bez ohľadu na "morálku" Fica .... po včerajšej ponuke Kotlebu na prijatie slovenskej FARA, čo by znamenalo zverejnenie financií všetkým "mimovládkam" a zverejnenie ich aktivistov .... sa Kiska snaží vycúvať zo sporu, ktorý sám inicioval. Má problém, ak sa nedá "oľutovať" daňový podvod na základe zákona, ktorý si mafiáni pripravili pre seba (Ficov spolok) .... tak je na flaster ... k tomu mu mafiáni s radosťou pripočítajú pokutu za prekročenie nákladov na kampaň ... jeho sro zaplatila cca 1 milión po termíne začiatku vyhradeného obdobia ... ak sa nemýlim, jedná sa o 10 násobok .... klamanie bolo úmyselné ... to ma vedie k tipu, že bude chcieť "použiť" imunitu na ďalších 5 rokov a na "prosbu" žien počutú 8. marca vyslyší ... a bude kandidovať ... predstava chudoby, dlhu a trestu je hrozná ...
Deklarácia je len žiadosť, aby Ficovi huba nechodila a neprijal Kotlebovu ponuku. A predpokladám, že Fico, ako dlhoročný politický obchodník, by z toho mohol vybrusliť aj bez straty Kaliňáka. Most už asi pozná situáciu a obetuje ministerku ... tí ostatní stranobežníci zatnú zuby ... prachy pôsobia neúprosne ...
Kiska sa dal na spor, v ktorom nemá žiaden zákonný tromf. Už mu to odkázala aj Radičová: "predčasné voľby nič nevyriešia".
Takže, nie som sám, kto si myslel, že bolo treba nechať Fica nerušene "pracovať" ... a nechať mu Troškovú v úrade do konca volebného obdobia ....

08.03.2018 | PaloK

Presne. Ak by opozicnici s tymito vecami pockali do volieb, tak by z toho vytrieskali mozno ovela viac. Teraz sa samy zahrali do totalneho vabanku, SMER az tak velmi nie, pretoze sa celkom jednoducho moze stat, ze SMER z tohto vyjde rovnako silny. Ubytok volicov sa snazia vykompenzovat prebratim Kotlebovych volicov. Politicky koniec MOSTu a jeho bezprizornikov je definitivny. Cele to moze este skoncit tak, ze SMER spravi vladu s SNS a Kotlebom. To este len bude bomba.
A to vsetko aj preto, ze neschopni opozicnici nie su schopni pracovat spolocne, zjednotit sa, ale hlavne pracovat strategicky. Pri kazdej prilezitosti vytahuju esa, hoci nevedia udrzat moč. Trosky napojene na pofiderne mimovladne financne toky (pretoze inak by nemali za co fungovat).

08.03.2018 | Sorry jako!!!

No to je v pitchi. Deklarácia o odsúdení pravdy. Toto dokážu len nepríčetní ľudia. Ale pravdu neumlčia akokoľvek sa snažia. Kam sa hrabú komanči z 50-tych rokov?!?

08.03.2018 | PaloK

Prosím:
Súčasné zloženie vlády a parlamentu nezodpovedá tomu, čo chcú občania, keďže jedna strana zvolená vo voľbách už neexistuje, iné strany rôzne veci sľúbili a nesplnili. Najkorektnejším postupom by preto boli predčasné voľby. Po stretnutí s prezidentom SR Andrejom Kiskom to novinárom povedal líder SaS Richard Sulík.

Takže vlastne žiadne voľby nie sú potrebné, nikde, nielen u nás, a vedenie môžme odovzdať do Reichstagu v Bruseli.

09.03.2018 | demo50

Vy korektní teoretici, to vám skutočne nevadí to množstvo prešlapov, ktoré napáchala táto banda, to chceš, dementný skorodôchodca povedať, že mala Trošková ďalej slúžiť ako Ficov matrac na Úrade vlády, že tam mal zostať mafiánsky podnikateľ Jasaň, to ich chcete všetkých nechať ešte ďalšie roky beztrestne kradnúť ako doteraz??? A to všetko pre možnú vyhliadku lepšieho volebného výsledku a iné konšpiračné hovadiny z vašich chorých Súmračných mozgov?