Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kiska: Pred napojením mafie na štát si nemôžeme zatvárať oči

07.05.2019 | TASR

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

07.05.2019 | dalen

Kiska by mal asi používať Ficove osvedčené odpovede na nepríjemné otázky novinárov - vynadať im do hyen, slizkých hadov a prostitútok, a potom zaliezť do bytu v Bonaparte. ^^

07.05.2019 | Roman Kanala

Cítim sociálne, myslím národne. Či to bolo naopak?

Ten Kiska si fakt dovoľuje. Národný socialista. Ale... bol to Kiska? Nepovedal to Starý Uj? Starý fašoboľševik?

07.05.2019 | Ján Čierny

Povedal holú pravdu. Chudák Kuciak. Smeráci po čase budú hovoriť, "skutok sa nestal". Za všetko je
zodpovedný Fico s tou svojou mafiou. Komunisti (Fico, Široký.......) tak dokázali oblbnúť ľudí, až je to nepochopiteľné.
To zmenia až ďalšie generácie a Fico v histórii Slovenska, bude uvedený ako zloduch, ktorý najviac škodil obyčajným občanom Slovenska.

07.05.2019 | zajo-

Pobirmovaný súdruh komunista je zrkadlom Boxera LenOna Veľkého Muftiho

08.05.2019 | PeterKN

Tak nejako...

08.05.2019 | mba

Len potom nechapem preco Kiska rehabilitoval mafiansky stat menovanim Pellegriniho. To chce vladnut a neovlada zaklady politiky, alebo uz vtedy bol kvoli svojim danovym a pozemkovym problemom vydieratelny. Kiska skoncil skor ako zacal....Nech sa ide venovat svojej pani....

08.05.2019 | bozsky

1) Kiska je hlupak
2) Ludia za Kiskom chcu prevziat moc. V case odstupenia Fica este neboli pripraveni
3) Na Kisku (a Caputovu) maju ludia za nim daleko viac konpromitujucich informacii, nez Fico a spol a tak ich drzia nakratko a narabaju s nimi ako s babkami.
4) Ak Kisku pustia do debat pred volbami, moze to pochovat celu stranu, preto ocakavam, ze za jeho stranu budu chodit do diskusii ini. On sa totizto za tych 5 rokov prezidentovania na polovicny uvazok nenaucil nic.

08.05.2019 | PeterKN

1,nie je
2,možno áno
3,Ak by sedel Kiska nad MV,tak on by nebol obvinený a kompromitujúcich materiálov na červenoarmejcov by bolo asi neúrekom...
4,Všetkým nemôže vyhovovať jeho vyjadrovanie sa v debatách

08.05.2019 | Martiman

Je to hlupák, a to poriadny. Dať svoju volebnú kampaň do nákladov svojej firmy, kvôli čiastke čo pre neho nie je až tak veľká... Chápal by som to, keby to vyzeralo že prehrá. Normálny človek by však ešte v tých 2 týždňoch medzi 1 a 2 kolom, keď bolo dosť pravdepodobné že vyhrá, bežal podať opravné daňové priznanie. A mal by pokoj.

Jeho naivita v zahraničnej politike (Turecko-ostrov stability) jeho hĺbku myslenia len potvrdzovala.

08.05.2019 | bozsky

1. Je hlupak. Vsetok biznis, vratane privatizacie, riesil jeho brat. Dobry Anjel bol napad jeho vtedajsieho partnera, on sa len zviezol.
3. Keby Kiska nekradol a nepodvadzal, nebol by obvineny. Lenze on kradol a podvadzal.
4. Jeho vyjadrovanie v debatach je lahkou obetou este aj pre Danka. Uz sa tesim, ked sa ti dvaja stretnu. Danko bude prvy krat vyzerat ako inteligent.

09.05.2019 | chr

ALe neodbočujme od témy článku . Jednoznačne je toto napojenie ľahko dokázateľné , ked to zvládol aj J. Kuciak. A vôbec by som to nezľahčoval . Zľahčuje to len ten , čo je sám zapojený v tomto svinstve . Kiska má jednoznačne pravdu a tento fakt by nemal byť zabudnutý . A nič na tom nezmení ani snaha kamuflovať tento fakt nepotvrdenými hoaxami.

09.05.2019 | HlasNaHlas

Hovoriť o prezidentovi SR ako o hlupákovi je drzé a v prípade pán prezidenta Kisku nehorázne. Je to príjemnýa inteligentný človek, a všetko čo doteraz verejne povedal, vystihuje skutočnosť.

Ten, kto naozaj útočil na túto republiku a zdecimoval ju a rozhajdákal verejný majetok, je pán poslanec, bývalý premiér RóbertFico spolu s ministrom vnútra, pánom Kaliňákom, ministrom financii, pánom Kažimírom, ktorý si už pripol padák a zlatým pádom pristál v kresle guvernéra NBS, ako aj s ostatnými členmi vlády a spriatelenými majiteľmi rôznych tunelovacích či skôr kanálových firiem pôsobiacich pod povrchom slovenského podnikatľeského priestoru, ako aj rôznych mafií.

V tejto súvislosti by ma napríklad zaujímalo, koľko mohla zarobiť talianska n´dranghetta na stavbe elektrárne v Mochovciach alebo na stavbe diaľnic, do ktorých sa sypali smeti, namiesto kameniva.

Tento štát je s mafiou zrastený ako jednovaječné dvojčatá. Pán Kiska to povedal otvorene a veľmi dobre. Zaujímavé je, že naši koaliční politici ho počúvajú iba vtedy, keď hovorí pred novinármi zo zahraničia. V slovenskom parlamente o jeho prejavy príliš nestoja. A zlé vyjadrenia na mierené na hlavu štátu ktovie prečo zrazu neprekážajú ani nášmu najslušnejšiemu falšovateľovi rigoróznyhch prác, pánovi kapitánovi v zálohe, pánovi Dankovi, tohto času predsedovi parlamentu.