Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lubyová hľadá kľúčovú osobu pre kvalitu vysokých škôl. Cez „nástenku“

29.01.2019 | Tomáš Nejedlý

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

30.01.2019 | demo50

Bezpochyby najväčším odborníkom na vysoké školstvo je PLGTr. Danko, závery mesačnej činnosti špeciálnej komisie spochybnil a vyvrátil v priebehu dvoch minút. A on už predsedu VR SAA predsa vybral, iba my (občania a prípadní uchádzači) o tom (akože) nemusíme vedieť. Preto Lubyová považuje organizovanie "zbytočného" výberového konania za škodlivé, mohlo by vyvolať nejaké verejné pohoršenie a vášne.

01.02.2019 | branko3210

Toto je asi taky mastenkovy tender, ako Sorosove sprisahanie . Maju to zverejnene na webe. V roku 2019 by sa aj celkom cakalo, ze web je uplne ok. Nie stale malo. Navrhujem poslat do kazdej domacnosti list. Scie to bude stat pol melka a trvat rok, ale panstvo si nebude musiet drat mysku a podlozku po nou.

01.02.2019 | vskom225

Zhrňme si trošku fakty, kým toto vyhlásime za "nástenku." Veď oznámenie o výberovom konaní na predsedu výkonnej rady ministerstvo zverejnilo na 3 rôznych miestach: 1, na webovej stránke ministerstva školstva - http://www.minedu.s... , 2, tiež to bolo v Aktualitách sekcie Vysoké školstvo a tretí odkaz bol na hlavnej stránke webu ministerstva v časti Aktuálne témy http://www.minedu.s... . Okrem toho bola informácia o zverejnení zaslaná Slovenskej rektorskej konferencii, Rade vysokých škôl SR a Študentskej rade vysokých škôl. Nehovoriac už o tom, že samotná výberová komisia má 5 členov, pričom ministerstvo zastupuje iba jeden z nich. Okrem ministerstva sú v komisii zástupcovia zamestnávateľov a študentov. Takže úplne nerozumiem tomuto rozruchu okolo.