Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kočner písal v Threeme o sledovaní Sulíka a zaradení Rajtára na Zoznam ovečiek

18.08.2019, 19:56 | tba | © 2019 News and Media Holding

Na povrch vyplávali ďalšie zistenia z komunikácie medzi Marianom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou. Podľa rozšifrovaných správ dal M. Kočner pokyn Petrovi Tóthovi, aby sledoval predsedu SAS Richarda Sulíka na jeho oslave. Okrem R. Sulíka sa v komunikácii objavil aj poslanec SAS Jozef Rajtár, ktorý dlhodobo upozorňuje na Kočnerove kauzy. Mal byť zaradený na zoznam ľudí, ktorí chcú M. Kočnera kompromitovať.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy

Kočner, Sulík

M. Kočner minulý rok koncom januára napísal A. Zsuzsovej, že „Riško dnes oslavuje 50-ku.“ „Nepošleme nejaký darček?“ reagovala Zsuzsová. „Poslal som mu náš sledovací tím,“ dodal Kočner. Tieto zistenia priniesol spravodajský portál Aktuality.

Dôvodom pre sledovanie R. Sulíka malo byť to, že mali podozrenie, že užíva kokaín. Tieto informácie potvrdzujú výpoveď P. Tótha, ktorý vypovedal, že R. Sulíka na oslave skutočne monitoroval.

Neprehliadnite

„Prekvapilo ma to predovšetkým z dvoch dôvodov. Tým prvým je, že očakávali, že sa na rodinnej oslave, kde boli 2-ročné deti aj 70-roční strýkovia, budú užívať drogy. A druhým je neinformovanosť Mariana Kočnera a Petra Tótha. Ja som totiž kokaín nikdy neskúšal,“ tvrdí Sulík pre Aktuality.

V Threeme sa objavilo aj meno opozičného poslanca za SAS Jozefa Rajtára, ktorý mal byť zaradený na Zoznam ovečiek, ktorý chcú kompromitovať M. Kočnera.

„Kua. A vieš, že som na neho zabudol... Hneď ho doplním. Len niekde potrebujem na neho splašiť mail a telefón. To by si mohla ty skúsiť,“ píše vlani 21. apríla M. Kočner a Zsuzsovej.

J. Rajtár vlani povedal, že až do zadržania M. Kočnera pre kauzu zmenky mal policajnú ochranu. Tvrdil, že ho chcel dať M. Kočner zavraždiť. „Povedali, že majú nahrávku, z ktorej vyplýva, že Kočner sa mohol pokúsiť objednať si moju vraždu,“ povedal vtedy pre Aktuality.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy Kočner, Sulík