Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kočnera obžalovali a vzbura novinárov v Austrálii: Najdôležitejšie správy dňa

21.10.2019 | TASR | ČTK | TREND.sk

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

21.10.2019 | IvanKochman

Máte tu súbor článkov a všetky majú spoločného menovateľa, médiá a k čomu ste sa cez ne dopracovali. K čomu by sme vlastne pripodobnili zrod súčasného stavu a ako ste sa vlastne sem dostali. Zrodenie nie je problém pripodobniť. Je jeden dokument o Einsteinovi a jeho vynáleze absorčnej chladničky, uvediem vám tri kroky. Prvý krok: dokument uvádza vlastne čo podnietilo Ensteina k tomu vynálezu, teda hlučnosť vtedajších kompresorových chladničiek a výsledok bol tichá absorčná chladnička. Druhý krok: Ponechať celý dokument a až na samom konci vymeniť pár slov a z tichej absorčnej chladničky spraviť nie tichú ale s nepríjemným zvukom. Tretí krok: Ísť si vypýtať odmenu o súčasných výrobcov kompresorových chladničiek za ochranu ich biznisu. Vlastne na takomto princípe stojí celá táto moc, vymeniť pár slov a tak zmeniť význam tak aby si to ľudia nevšimli. A takéto naučenie sa dostalo všade, včetne náboženstva a jeho kňazov. K tomu sa pridružili systémové kroky, ako je ochrániť takýto biznis,ktorý je podmienený skrytými identitami. Na jedno ste však zabudli a to na Boha a Jeho- Neoklameš! Pravdou je že ak by ste sa ho báli tak to nerobíte a určite by ste si nepostavili moc na umení dobre klamať. A pritom každého čo bol poslaný vás za to napomínať, ste vlastne dali do mediálneho väzenia. A výsledok? Absolútne ste stratili svoju česť pred ľuďmi aj keď ste sa snažili všetkými možnými spôsobmi si ju uchovať a vlastne všetci čo boli s touto mocou spojený. Politikmi počnúc až po toho najmenšieho podnikateľa. Však Ježiš učiteľ dobre povedal že len pravda vás vyslobodí ale len tá skutočná lebo plnia sa na vás slová prorokov od počiatku vekov aj s tou odmenou za vaše skutky. A verte mi že vám bude ešte veľmi úzko.

22.10.2019 | Andrej_sk

Na to sa ozaj neda povedat ine, len - moj ty boze!

22.10.2019 | IvanKochman

Nuž v cielenej reklame pri čítaní článku týkajúceho sa náboženstva kde to bolo popretkávané všelijakými slovnými úpravami, mi ponúkali flaštičku s názvom-dračia krv, mal by si si ju kúpiť hádam ti pomôže. Zloženie ani nemusím hádať, určite tam bude nejaká kvapka krvi nejakého svätého lebo niekto si prečítal z písma- Krv zvieraťa nebudeš jesť lebo v krvi je duša zvieraťa a spojil si to s posadnutosťou relikviami veriacich cez naučenia katolíckej cirkvi a čo už potom mať pri sebe krv nejakého svätého alebo vydokladovaného Pánovho učeníka a či by to nebol dobrý kšeft? Veru môj ty Bože keď také bláznovstvo kraľuje medzi ľuďmi. A ver mi toto som si nevymyslel a toto nad vami kraľuje a vy toto aj počúvate.