Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kočnerova generácia politikov musí odísť. Opozičné strany podpísali vyhlásenie

16.08.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

16.08.2019 | mba

Nie len Kocnerovi politici, ale vsetci skorumpovani policajti, prokuratori a najma sudcovia. A nielen prec, ale ak sa preukaze, tak aj za mreze. A zhabat nakradnute majetky. Inak sa Slovensko nepohne vpred. Korupcia a Slovakom vlastne zlodejiny nas doviedli k nadludom, plesnivym nemocniciam, statnym ustavom na zneuzivanoe maloletych, statne sledovacky novinarov, statom organizovane unosy, vrazdy. A nevadia nam uz ani fetujuci premieri - sucasny, ani ten uchadzajuci sa... Len tvorit sa nikomu moc nechce. Lebo zlodejiny nas ucua, ze na Sk sa uz neoplati ani tvorit. Iba kradnut, korumpovat, znasilnovat, padovat a vrazdit. Staci sa pozriet na plejadu SK bohacov....

16.08.2019 | Európan

Ten veľký pesimizmus nie je na mieste.
To ťa zmagorili súčasné médiá.
Ak vyhrá voľby OpOzícia, a zostaví vládu, tak na druhý deň sa prestrane kradnúť, korumpovať,znásilňovať,vraždiť.
Ako?
Nebude sa o "našich" písať.

16.08.2019 | IvanPe

Pozemne stavby (citaj PS) maju modernejsi marketing ako Vahostav (citaj Smer).
Ma to jeden hacik:
V programe PS sa hovori o raste dani a nevsimol som si tie pasaze o setreni, resp co urobia s peniazmi ked zastavia tu statnu mafiu.
To by mohol byt hlavny dovod preco sa PS snazi za kazdu cenu prezentovat vsetky opozicne strany ako zbytocne, lebo verim tomu, ze aj Harakter Bela by nesuhlasil s bezcharakternym rozkradanim koalicie, v ktorej by nebol.
Bude to veeelmi tazke rozhodovanie, ale zda sa ze ideam socialistickejsim ako dokazu vyprodukovat uradnici EU, nedokazem povedat ano, dochadzaju mi sily, ale hlavne to nemam v umysle sponzorovat. Cest praci sudruhovia veriaci.