Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kočnerova Threema vyplavila aj styky s Bugárom

15.08.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

15.08.2019 | František Čaník

Keby tento madarsky panker radsej chcel povedat celu pravdu aby potvrdil, ze je skorumpovany, aspon by sa ukazalo, na ktoru stranu je charakterom.

15.08.2019 | Brano L.

Táto komunikácia nič zvláštne neukazuje.
Teda okrem toho, že Kočner je chválenkár, zároveň ohovára každého a ešte celej tejto komunikácii mám veriť?
Dokazuje to len to, že mal určitý vplyv na iných. Zatiaľ tam nie sú žiadne dôkazy o korupcii, nedajbože o objednávke vraždy.
Teda pred súdom to neobstojí.
No, asi je uhorková sezóna :)

15.08.2019 | Ivan475

j presne.. trepe tam slamu do vetra, ale kontext tých správ by obhájil aj treťotriedny advokát.. povie, že sa chcel len ako maznák vyspať s alenou a je z toho vonku.. budú to tu omielať ešte dva roky a nakoniec ho pustia, lebo sa skutok nestal a nik z červenej bandy kočnera vlastne ani nepozná..

15.08.2019 | Brano L.

jj a to som hovoril hneď ako Kočnera zavreli, ešte vysúdi na štáte pekné odškodné za to, že mu boli upreté práva a musel čučať vo väznici. Teda okrem zmeniek, tam si nie som istý. Ale väzbu má nie kvôli zmenkám, teda vytrieska zo štátu ešte majland a my to zaplatíme.

15.08.2019 | al0

suhlasim, to ze Bugar je prostitutka ktora ide s kazdym nie je nic zvlastne