Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kováčika nepotrestali za to, že dovolil zastaviť vyšetrovanie Bašternáka

17.05.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

17.05.2019 | Roman Kanala

JUDr. Kováčik je špeciálny KALIBAŠTER. Nech ma zažaluje, donesiem na pojednávanie televíziu.

O beztrestnosti justičných darebákov som písal tu:

Ako odvšivaviť justíciu a verejnú správu
Právny systém i personálne obsadenie inštitúcií boli devastované už od roku 1990. Riešením by mohlo byť jedno jediné opatrenie, ak by bolo dôsledne vynucované. Zákaz konfliktu záujmov.
27.04.2018
https://blog.etrend...

17.05.2019 | Emasculate

Chlapik vyzera ako prasa na ktore niekto natiahol lacny oblek.

Teda aky je vysledok a co sa autor clanku snazi povedat? Ze je sice mafian, ale nieco sa zmeskalo tak je zaroven stale kvalifikovany ako najvyssi prokurator v state? Fakt sa pytam.

Bravo.

17.05.2019 | Ivan475

niekto premlčí trestný čin a následne sa premlčí, to že to premlčal.. Akože, to už napľuť niekomu do tváre a s úsmevom odísť je menej do očí bijúce, ale čomu sa čudovať, Fico nastavil latku tak nízko, že ju charakterom už neprekročí žiaden iný úradník..

17.05.2019 | Frederic Bastiat

Keď spraví chybu bežný zamestnanec, musí za ňu platiť alebo bude dokonca prepustený. Keď vysoko postavený sudca ochráni podvodníka, ktorý okráda štát o milióny, nie je potrestaný a naďalej môže pokračovať vo svojej práci. Nečudo, že slovenským súdom neverí medzičasom už ani Európska komisia: https://eurovolby20...