Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kresák vstúpil do Druckerovej strany, bude za ňu aj kandidovať

12.11.2019, 11:42 | TASR

Nezaradený poslanec parlamentu Peter Kresák, ktorý nedávno opustil klub Mosta-Híd, vstúpil do neparlamentnej strany Dobrá voľba. Za stranu bude kandidovať aj v budúcoročných voľbách do NR SR. Potvrdila to hovorkyňa Dobrej voľby Martina Šoltésová.

  • Tlačiť
  • 0

Dobrú voľbu založil exminister Tomáš Drucker. K strane sa nedávno pridali poslanci, ktorí odišli z klubu Mosta-Híd. Ide o Martina Fedora a Katarínu Cséfalvayovú.

P. Kresák v rozhovore, ktorý Denník N zverejnil v utorok, pripustil možnosť vstupu do tejto strany. „Príchod Petra Kresáka do tímu Dobrej voľby považujeme nielen za profesionálny, ale aj veľký osobnostný prínos. Spoločnú reč sme našli v mnohých otázkach, krokoch aj názoroch,“ napísala Dobrá voľba na sociálnej sieti.

M. Fedor uviedol, že P. Kresák s Dobrou voľbou spolupracuje napríklad pri príprave legislatívnych návrhov vzhľadom na jeho právnické skúsenosti.

Neprehliadnite

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)