Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto je Marián Kočner

16.06.2017 | Zuzana Petková

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

16.06.2017 | Niless

U tohto pana mam pocit ze nejako nefunguje stare zname...dovtedy sa chodi po vodu kym sa nerozbije a ani tie mlyny akosi nemelu.
Az sa raz bude poberat na druhy svet ani vtedy nebudw lutovat lebo sa bude utvrdzovat v tom ze zil naplno.
Skoda...

16.06.2017 | kinski

M. K. je postkomunistické hovädo.

16.06.2017 | OliWer

Ten človek v podstate ani legálne podnikať nevie. Alebo nechce. Pretože marža z oyebov s DPH je taká obrovská, že akékoľvek iné podnikanie by bolo preňho mrhaním času.

17.06.2017 | Roman Kanala

Presne toto je príčinou tragédie Zlodejska. Mafián Kočner nie je ojedinelý jav. Je ich mnoho, celá spoločenská vrstva, či politická trieda. A stali sa vedúcou silou v spoločnosti. Robia si, čo chcú.

Pritom by stačilo málo. Jediný prokurátor by to mohol vyčistiť, nebyť generálnej spolužiakúry a jej súčasného personálneho obsadenia.

https://www.youtube...

28.06.2017 | skorodochodca

Vyzera to tak, ze ne jeho "podnikanie" nema vplyv zmena vlad ....

18.06.2017 | dumač

nerozumiem tejto diétnej Kočnerovej analýze, však Kočnera teraz médiá začali naháňať za krádež našich daní 8 miliónov euro vo forme podvodu s DPH a vyšetrovateľ (mečiarom obľúbený stredoslováci) to zrušil na tom, že sa so Šlachtovou akože nepoznali.
to si už nikto nespomína na kauzu Bašternák respektíve Five star residence, kde Kočner akože sám sebe predal byty za 1 euro aby nás okradol možno o ďalší milión vo forme neodvedenej DPH z ceny obvyklej týchto bytov? však túto DPH zlodejinu robil tiež so Šlachtovou

Koľko zlodejín má táto dvojka okrem týchto troch spoločných podvodov (Five star min. 1mil, Glance house 10 mil, Donovaly 8 mil) v hodnote 20 mil euro ešte za ušami?

Tu treba hľadať, lebo neverím, že táto dvojica nie je súčasťou rozsiahlej zločineckej skupiny s účasťou policajtov a prokurátorov. To by som už nazval investigatívou a nie tento mediálny rešerš Kočnerových káuz bez základných súvislostí.

20.06.2017 | mba

Obycajny veksklak s DPH. Chybaju mu akurat sustaky.