Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto zaplatí škodu po chuligánoch v centre Bratislavy

12.07.2019 | Jozef Ryník

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

12.07.2019 | Andrej_sk

Sak do basy, kym z Holandska ci Polska nenabehnu na ucet peniaze. Nenabehnu, tak praca vo vazeni.
Pevne verim, ze magistrat da konecne vycistit dlazbu, lebo aj pred jej zakrvavenim to bol hnus z niekolkorocnych nanosov mastnoty z fastfoodov, vyliatych piv, psich a ludskych vykalov a grcanin.
V kazdom meste sveta sa dobreze denne necistia dlazby aspon v centrach miest. Len Bratislava ako vzdy, musi byt svetlou vynimkou.

12.07.2019 | viteoo

Používatelia označili príspevok za nevhodný | odkryť

12.07.2019 | slov-led plus

Nech to stiahnu z platu policajtom. Ked svojho casu dokazalo 5 ci 6 policajnych aut sledovat kontajner ktory Hlina viezol k Bonaparte, tak na chuliganov o ktorych vedeli nemaju kapacity?

13.07.2019 | demo50

Súhlas, tento prípad tiež potvrdzuje, že naši policajti najlepšie zvládajú techniku buzerácie "obyčajného" človeka. Ak treba eliminovať chuligánov, tak nevedia, kde majú byť. Ak plánujú vyberať pokuty, vždy vedia to správne miesto...

13.07.2019 | shaggy

Nezabúdaj na NAKA, ktorá dokázala rázne a rýchlo zakročiť na letisku proti dvom tričkám, ktoré si niekto doviezol.

13.07.2019 | asdfasdf

Co som robil, ze som prehliadol tlacofku?:-D

14.07.2019 | mba

Dalsi vysmech slusnym ludom. V Rakusku kym by nezaplatili, alebo nepodpisali pred notarom vymozitelny dokument, z basy by len tak nevysli. Nezaplatite pokutu, tak Vam zabavia auto dokial nezaplatite. To nemaju hodinky, kreditky/karty, aby vydali rozkaz na obstavenie uctov?! Ale to asi maju cteni sudcovia volno a nechce sa im v tom horku sa unuvat pre par drobnych. Nuz ale to by eme asi od kalinakovcov v Sakovej sukni chceli vela. Je lahsie od domaceho majitela Favorita pytat 2 stovky ako od chuligana. Toto su tie momenty kedy si clovek povie preco Slovensko ano alebo nie. Vobec to nie je len o peniazoch. Ale ci spolocnost funguje alebo sme iba banda zvieratok orientovana v zivote len na peniaze a mamon.

14.07.2019 | mba

Ibaze to gorilkam tazko vysvetlit ked ich zivot sa zuzil iba na peniaze a mamon. Im asi nic nehovori chciet sa bezpecne s rodinou prejst po meste, lebo bud ziadnu poriadnu nemaju a nechodia, alebo sa radsej skryvaju za 3-metrove ploty svojich "hradov".