Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Letný výpredaj na www.onlineaukcie.sk

24.06.2019, 00:05 | PR

Inzercia | Pokiaľ ste malý alebo stredný podnikateľ, mohla by vás zaujímať táto ponuka. Pripravujeme odpredaj hnuteľného majetku, ktorý bol súčasťou vybavenia obchodných prevádzok vo Zvolene a Bardejove.

  • Tlačiť

K dispozícii bude viac ako 60 položiek, vhodných do predajní, skladov alebo iných prevádzok. Vybrať si môžete rôzne typy regálov, mraziacich modulov, policových systémov, ale aj zariadenie do gastroprevádzok. Hnuteľný majetok sa bude predávať formou OnlineAukcie www.onlineaukcie.sk za zaujímavé ceny, znížené aj o 80 až 90 percent.

Registrácia na OnlineAukcie je veľmi jednoduchá, bez potreby zaplatenia akéhokoľvek poplatku. Po registrácii záujemca dostane aktivačný e-mail a po kliknutí na link v uvedenom e-maili sa registrovaný účastník prihlási do ním vybranej aukcie. Popis jednotlivých predávaných položiek s fotkami, vyvolávacou cenou, termínom obhliadky a termínom dražby je k dispozícii pri každej položke.

Aukcie sa budú konať v termíne od 24. 6. 2019 do 26.6.2019. v čase od 8.00 do 20.00 hod. Každý deň sa ponúka iný balík položiek.

Dražobná spoločnosť má s touto formou speňažovania majetku viacročné skúsenosti a do budúcna plánuje častejšie využívať platformu OnlineAukcie na rôzne projekty.

Preto si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť a využite túto možnosť naplno a získajte pre svoje podnikanie čo možno najviac vecí za nízke ceny.

pr_venditio_06_200_2

Máte ďalšie otázky? Kontaktujte nás na: www.onlineaukcie.sk

  • Tlačiť

Tagy PR články