Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Líder víťaznej kandidátky Šimečka: Na Slovensku je možné uspieť s pozitívnou energiou

26.05.2019 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

26.05.2019 | Julo 2018

„Urobíme všetko preto, aby sme boli vaším silným hlasom v Bruseli a prinášali Európu na Slovensko,“ uviedol Šimečka.

Čo kecali o populizme pred pár dňami? Oblbli len naivných mladých, ktorý im dohodili na 5 rokov " super koryto " bez zodpovednosti. Kým občania z krajín bývalého " východného " bloku si neuvedomia systém EP , dovtedy to budú len a len korytá pre populistov . Napr Francúzsko 74 poslancov plus 5 po odchode UK , Nemecko 96 , Španielsko (v ekonomickej kríze ) 53 +5, ..... a Slovensko 13 plus 1 po odchode UK , teraz má UK 27 . Takže stále je jasné kto rozhodne v EP ke´dže rozhoduje " kvalifikovaná " väčšina. Malé krajiny by mali ignorovať voľby do EP, kým sa nezmení systém na stretnutia premiérov a odbúranie parlamentu s 751 darmožráčmi.

27.05.2019 | chr

Keď by sme dostali hlasovacie právo na úrovni napr DE alebo F tak ti garantujem , že do 5 rokov je po EU. A ja osobne som proti tomu. EU je jednoznačne najlepší projekt od II WW pre europu a jej obyvateľov. Bola by tragédia , keby sme to boli práve my , kto by tento projekt rozbil. Zlodejsko sa musí ešte dlho učiť , že treba myslieť aj na dlhodobé ciele , nielen kratkodobo presadzovať svoje vlastne potreby . Koľko nám bude trvať , kým sa naučíme správať zodpovedne neviem odhadnúť . Niekedy mám pocit , že nikdy . Ale viera v lepších , zodpovednejších a menej závistlívých slovákov ešte nezomrela . Treba len počkať a potom uvidíme .

26.05.2019 | bozsky

Oligarchovia zistili, ze Smer-SD konci a tak zaplatili mediam, aby tlacili Progresivne Slovensko. Ti dostali jasne noty, ze nesmu dovolit Slovensku odist, ani vystrkovat rozky, aby neohrozili dotacie, ktore cez Smer-SD a nasledne Progresivne Slovensko tito oligarchovia chcu ako odmenu za marketing. Masina ide, ludia su hlupi, oligarchovia oslavuju.

26.05.2019 | shaggy

Aká pozitívna energia? Tú, ktorú načerpal u súdruha Zalu? Alebo myslia tú, že v spoločnosti šíria nálady, kedy každý proti EÚ je automaticky fašista?
Tak hej, s touto pozitívnou energiou sa dá uspieť. Ale to už zistil Smer pred rokmi.

27.05.2019 | demo50

Iba ďalší neoholený t.č. pozitívne naladený táraj...