Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lučanský sa znova pokúsi byť šéfom polície

07.03.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

07.03.2019 | Roman Kanala

Lučanský svoju dočasnú funkciu viedol dobre a bez šrámov, aké traumatizovali verejnosť za Gašpara. Takže bude vážnym kandidátom.

Netreba sa však tešiť predčasne. Všetko istí Kali2-Saková a ako sme si už mohli všimnúť, ona nekope za spravodlivosť či za správnu vec.

07.03.2019 | risototh

Neprejde cez "kosatku"...

07.03.2019 | lepardu

Darija mýliš sa, je to typický fízel, ktorý bude poslúchať rapaňu a Kaliho na slovo, takže on sa oslobodiť určite nechce. Bude chrániť “našich” ľudí ďalších 6 rokov- či na koľko sa volí šéf fízlov. Sme policajný štát, ktorý tu zaviedol birmovanec s Kalim a novozvolený šéf to pekne zabetónuje.

08.03.2019 | chr

Tiež by som rád zdieľal tento optimizmus , ale keď si prečítam , aký pohon usporiadal hranol na Kisku tak je vidno , že jeho pozícia v polícii je ešte stále jednoducho zabetónovaná a rozhoduje tam on a nie Lučo . Musel by sa vymeniť celý vrch policajného zboru včítane " sáčka" . A to nie je v pláne . aspoň zatiaľ. Takže nám nezostáva nič ine , len ísť voliť a čakať ako to celé dopadne . Počkáme a uvidíme.

11.03.2019 | chr

Takmer všetci okolo mňa podľahli hranol gebels doktrine o klamstve . Prečo by sme nemali dobrú opozíciu . V každom prípade kým to neskúsime , tak sa to nedozvieme . A keď sa neosvedčia , tak v ďalších voľbách vymeníme. Neostáva mám nič iné . Ak niekto čaká , že sa niečo rapídne zmení , tak je naivný . V tomto množstve problémov , čo má táto vláda sa nedajú všetky zle veci odstrániť švihnutím zázračného prútiku. Treba len systematicky robiť a krok po kroku sa posúvať vpred. Sulík ma dobrý program , aj keď s ním vo všetkom nesúhlasím. A ktomu blížiaca sa kríza . Medzi vyspelé europske národy máme ešte dlhú cestu . A na tejto ceste neexistujú skratky a bočné cestičky. Žijeme v 30-tych rokoch minulého storočia , keď vládol v európe populizmus ako dôsledok chudoby po I WW . Dnes vládne populizmus , aby sa ekonomicky napakovali určité osoby bez ohľadu na ostatných . Takže počkáme a uvidíme.