Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bugár potvrdil, že bude kandidovať na prezidenta za Most - Híd

09.06.2018 | SITA

Diskusia (19 reakcií) Pravidlá diskusie

09.06.2018 | muchomuurka

Škoda, ale patrí jej vďaka, že to nevzdala i v takej beznádejnosti na zmenu a tlačila na zmeny k lepšiemu. Bolo to ako plávať v dechte avšak predsa pár záberov vyšlo. Takíto ľudia pomaly no isto menia túto krajinu na kultúrnu i právnu. Všetko si však vyberá privysokú cenu. Nech sa jej darí a dúfam, že nástupca bude mať aspoň toľko guráže a vytrvalosti ako pani Žitňanská.

09.06.2018 | Roman Kanala

Žiaľ, jej nástupca nemá gule. Namiesto Žitňanskej projektu robí lokaja Smeru. Možno preto Žitňanská opúšťa stranícku funkciu a možno aj stranu.


Gál nepokračuje v Žitňanskej boji. Predloží novelu o Ústavnom súde
Zmena voľby ústavných sudcov bude podľa Smeru, nie podľa pôvodných návrhov Mosta
17.05.2018, 10:28 - TASR
https://www.etrend....

09.06.2018 | c3b2a1

neviem ci bude dost casu na to aby sa slovensko zmenilo na kulturnu a pravnu krajinu. niekde som cital, ze nasa materska hviezda vyhori uz o niekolko miliard rokov...

09.06.2018 | PeterKN

muchomuurka:
Vytrvalosť áno,guráž nie...

11.06.2018 | muchomuurka

PeterKN - Jej chýbala guráž? By som Vás posadila do parlamentu medzi tie hyeny, aby ste vedeli, čo si musela preskákať. To, že ju zatlačili do kúta, neznamená, že sa jej nič nepodarilo. Odstavili ju, tak ako to dokážu dnešní bezchrbtovci - v rukavičkách no dôrazne, pretože im veľmi prekážala. Bez politického konsenzu sa nedá dosiahnuť kriminalizovanie politikov, ktorí nemajú čisté ruky - už z podstaty veci také zákony nepodporia, nebudú sa predsa vydávať dobrovoľne súdom. Išla na to sofistikovane pomaly od lesa, aby sa necítili ohrozene. A predsa sa jej podarilo skomplikovať podvodníkom život. My to nevidíme denne ale oni si musia dávať väčší pozor. Aby neskončili ako Al Capone - kvôli drogám ho chceli ale chytili ho na daniach. Je to žena s veľkým Ž, ktorá odišla, aby neskončila nechutne ušliapaná, ako iné političky, čo chceli zmenu k lepšiemu. Tu sa v politike zatiaľ darí rôznym Majkám, nie poctivým ľuďom. Už aby prišli voľby komunálky aj parlamentné, určite im to občania zrátajú, lebo je veľa ľudí, ktorí chcú žiť poctivo a čestnou prácou zarábať na živobytie v slušnej krajine, kde platí právo pre každého.

11.06.2018 | HlasNaHlas

podporujem Muchomurku. Ak by kandidovala za prezidentku Žitňanská, volil by som ju radšej ako Bugára

09.06.2018 | Cenek

Nejdem hodnotit politicke uspechy, ale pani je jedna z mala slusnych ludi, ktorych poznam. Byvame na rovnakej ulici, chodime do rovnakej “krcmy” a takto vzdelanych a slusnych ludi stretavam coraz menej.

09.06.2018 | jannys

a generátor náhodných slov chce koho za prezidenta ? ? ? Sovu Zmatečnú ? ? ?

09.06.2018 | lepardu

Bezharakter nemá kožu na kscichte-má tú drzosť deklarovať, že chce spájať a obrusovať hrany. Tento podvodník a zlodej už stratil všetku súdnosť a nechal sa vystrčiť do súboja svojimi oligarchami- šmejdmi Oskarom V., Štefanom Cz. či Petrom A. Dúfam,že po zisku 2,5% si bude môcť v kľude užívať nakradnutý lup a že po ňom už ani pes neštekne.

09.06.2018 | kaarol

Ďalší, čo sa pokúša o prexit... A dúfam, že ďalší čo skončí v base...

09.06.2018 | PeterKN

„Som presvedčený o tom, že ak je spoločnosť v takej miere polarizovaná ako dnes, je viac ako inokedy nutné, aby prezidentom bol človek, ktorý bude vedieť stáť nad spormi a bude rovnako naklonený jednej aj druhej strane politického spektra,“ uviedol B. Bugár.

-V podstate neklamal,od roku 1998 až 2006 bol naklonený na jednu stranu a od roku 2016 na stranu druhú.

Dúfam,že v druhom kole sa nestretne s Kotlebom...,to bude záverečná pre Slovensko!

09.06.2018 | Juraj Mašláni

Keď je spoločnosť polarizovaná, treba sa pozrieť prečo. Ak je na jednej strane konflitu masa ľudí, ktorá chce slušné Slovensko, fungujúce inśtitúcie, rovnosť zákona pre všetkých, likvidáciu straníckeho klientelizmu a rozkrádania verejných zdrojov a na druhej strane je súčasná mocenská elita, tak neviem, načo nám je taký prezident, ktorý "bude vedieť stáť nad spormi a bude rovnako naklonený jednej i druhej strane".
Myslím, že nepotrebujeme prezidenta, ktorý zmieruje nezmieriteľné (obrazne okrádaných a zlodejov), ale takého, čo sa vie zasadiť za správnu vec, za okrádaných, ponižovaných, urážanych a biednych.

09.06.2018 | PeterKN

Je to presne tak ako píšete p.Mašláni,akurát,že volební tím mu v predvolebnej kampani vymyslí inú rétoriku,ktorú opäť zhltne aj s navijákom časť voličov...

11.06.2018 | HlasNaHlas

+

10.06.2018 | Mikil

To akých ma ten Bugar poradcov, že mu nepovedia že nemá šancu sa stať prezidentom. To skôr by sa stal prezidentom maďarská ako slovenska.

10.06.2018 | mba

Pravym zmyslom tejto akcie Bugara je udrzst si zadok v parlamente az do duchodu. Aby mohli dalej kradnut.

Bugar vie, ze nevyhraje, ale bude zadarmo v telke nahanat ovce.

10.06.2018 | od A do Z

Bugárovi asi ide o to čo Ficovi z pred 4 rokoch . Zvolením za prezidenta sa zbaví strany a jej problémov. Bugára by som nepodceňoval v prezidentských voľbách.Bohvie akí kandidáti tam nie sú.

10.06.2018 | jannys

Zradca Judáš

11.06.2018 | marfin

Ten chlap nema ani stipky sebasudnosti a zial ani hanby.
Zato Zitnanska potesila :-)