Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šefčovič chce byť po postupe za tradičného kresťana. Predtým sa zastával práv LGBTI

17.03.2019 | sch | TASR

Diskusia (20 reakcií) Pravidlá diskusie

17.03.2019 | oko

najvacsie sklamanie je Sefcovic..je ako flexihadica na hovnicuci - prazdny, ohybny a slizky

17.03.2019 | Emasculate

Okrem momentu ked je ponorena v zumpe. Vtedy je plna sraciek.

17.03.2019 | martin33

On to robi cely zivot, inak to robit nevie.

17.03.2019 | LOs

on nie ze to tak robi, on taky je.

17.03.2019 | zajo-

Pobirmovaný súdruh komunista tu už bol a nem dopadlo to dobre... (na šťastie pre neho)

17.03.2019 | alf1

ake sklamanie, preco sklamanie? naopak - ide presne v ich linii a sprava sa uplne predvidatelne - ci cakal niekto cosi ine? kazdy komunista ma sedem masiek. a vytahuje tu, ktoru prave potrebuje.
tak zrazu je protekcne komunisticke decko, vystudovane na najprotekcnejsom vyssom odbornom kgb ucilisti v moskve - krestan katolik? a to sa ako stalo, kedy? kovanemu ateistovi, ktory stokrat deklaroval v zivotopisoch a kadrovych materialoch svoj ateizmus a marx-leninske presvedcenie. takze zrazu je aj anti lgbt a anti imigrant aj ked to bola jeho hlavna agenda v bruseli? kolkokrat tam za to hlasoval?
duvenblejt, vasnosto.
http://www.posledny...

17.03.2019 | tono.hajduk

Evidentne stylizacia patetickeho boja dobra so zlom (priam mystika :))) zacina fungovať ovela lepsie, ako nakupit najdrahsie billboardy a "priblizit" sa patetickemu publiku tepelnou úpravou bravcoveho maesa. Vypada to tak, ze divaci Harryho Pottera odvolili. Bezohladu na formu prezentácie kandidatov, ich vyber nebol vobec siroky.

17.03.2019 | Pavol Čižmárik

vysledky druheho kola budu spolahlivym testom miery upadku zdraveho rozumu a schopnosti vnimat realitu u znacnej casti volicstva: ukazovatel: kolko obcanov SR s volebnym pravom zozerie Smerovicovi tuto predvolebnu metamorfozu zo salonneho socialistu a karierneho eurobyrokrata na birmovaneho krestana- katolika, bojovnika proti migrantom a zastancu tradicnej rodiny.
Chlapcom z mokrej stvrte ide v tychto volbach o vela, o potencialnu beztrestnost, ustavny sud, amnestie a milosti - cakat mozeme vsetko.

17.03.2019 | alf1

zabavna bude reinkarnacia sudruha ateistu a marx-leninovca s kgb moskovskym vyssim ucilistom nielen na katolistu, ale aj na bojovnika proti vsetkemu, za co doteraz hlasoval a presadzoval v bruseli. pocnuc lgbt agendou a konciac kvotami pre imigrantov.
investigativci by si teraz mohli dat robotu s jeho SKUTOCNYMI snahami v bruseli, najma tomu, co sam navrhoval a za co hlasoval. a balon splasne. teraz mu nezostava nic ine, len prebrat agendu ha - rabina a kotlebu. :-)))

17.03.2019 | cimro

Ako by to malo byt podla Vás ?,všetci za jednoho kandidáta ako za socializmu,cnie sa Vám?Zjavne ste niečo nepochopil,a svojím zmýšlanim patrite do minulého storočia.

17.03.2019 | Iľkov kopovitý obláčik

Neprekážajú iné názory, veď každý má nejaké, to je v poriadku. Iné je, keď sú tie názory iné v rámci jedného človeka, podľa toho, ako sa to práve hodí, ako to vidíme u jedného z kandidátov na prezidenta v súčasnosti. Mužského pohlavia, aby nedošlo k omylu.

17.03.2019 | IvanPe

Ak je v tom Sefcovic sam, potom si bude musiet zachovat tvar europolitika. Ak sa vezie na saniach Smeru, potom mozme ocakavat mega vela spiny na Caputovu a stranu, v ktorej posobi. Nie zo strany Sefcovica, ale zo strany medii vytvarajucich alternativnu realitu pre socialisticke rocniky, teda dochodcov o ktorych sa treba postarat, aj pocas socializmu a aj teraz. Pretoze oni maju pravo na to mat sa dobre, su stari. A to je tema, v ktorej nemusi Sefcovic odvolavat, a ani zdovodnovat, nic.
MGIMO je spickova skola svetoveho rangu, mysliet si nieco ine je veeelka najivita.
PS: marketing Smeru je vyborny, ale ten Stefunkov ho prekonava rovnako ako 3D-kino kolotoce.

17.03.2019 | Don Quijote

Veľa špiny na Čaputovú už vo veľkom prúdi zo všetkých strán. Stačí ísť na net a hneď na človeka vyskakujú také bizarnosti až sa človeku rozum zastavuje. Ani úrad propagandy Josepha Goebbelsa by za ne nemusel hanbiť.

17.03.2019 | Stanislav Statik

odporný prevracač kabátov
https://blog.postoj...

18.03.2019 | maugli2

Stačilo mi ho počuť včera na TA3, počas 10 min sa snažil vkladať Čaputovej do úst slová, ktoré nikdy nepovedala (asi mu to písal erik tomáš:-)). Tá z neho s ľahkosťou jej vlastnou dvoma vetami urobila vola. Môže byť takýto človek prezidentom? Vyzeral tam ako nesvojprávny. Teda diskusia o ničom, ale dobre sme sa zasmiali.

18.03.2019 | Jozko Ferko

Europarlament schválil zriadenie fondu pre azyl a migráciu. Dokument obsahuje aj solidárne prerozdeľovanie migrantov – povinné kvóty. Za návrh hlasovali aj traja europoslanci Smeru
1339
Bratislava/Brusel 15. marca 2019 (/Video: Youtube)

Richard Sulík priamo z Europarlamentu hlási, že Európsky parlament dnes schválil, a to sa podržte, zriadenie fondu pre azyl a migráciu
Na snímke predseda strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík
Tento fond má mať obrovskú sumu peňazí k dispozícii, vyše 10 miliárd eur, na ktoré sa skladáme aj my, Slovenská republika.
Podľa pánov Komisie, ktorá tento návrh predložila, má medzi iným podporovať legálnu migráciu. „Vidieť, že páni v Komisii sa ničomu nepoučili z poslednej krízy,“ uvádza vo svojom videu Richard Sulík. „No ale horlivým poslancom v europarlamente a, dá sa povedať snílkom, sa podarilo tento návrh ešte viac vyšperkovať.
Lebo doplnili do tohto návrhu nielen podporovať legálnu migráciu, ale posilňovať a rozvíjať politiky v oblasti legálnej migrácie.
Má vzniknúť nová agentúra Európskej únie pre azyl a nad rámec návrhu Komisie sa má zvýšiť úloha mimovládnych promigračných organizácií,“ zdôrazňuje Sulík.
Mimovládne organizácie je nástroj nadnárodných síl na presadzovanie ich záujmov na úrovni národných a štátnych politík a je to aj z prijímanej legislatívy stále zrejmejšie. Nejde o žiadne občianske hnutie, ale o platený nástroj na presadzovanie vopred určených cieľov.
Richard Sulík pokračuje znepokojene: „Toto je úplne šialené, čo sa tu deje. Namiesto toho, aby vynakladali maximálne úsilie na zastavenie akejkoľvek migrácie, to čo sa dialo posledné tri – štyri roky, kedy niekoľko miliónov migrantov prišlo do Európy, zjavne nestačilo.
Zjavne, či už páni a dámy v Európskej komisii alebo aj tu v EP nevidia, aké problémy migrácia prináša. Nie, oni idú ešte podporovať legálnu migráciu. A samozrejme, to nezabudli doplniť, ide aj o solidárne prerozdelenie – tak to píšu doslova – sa v tomto návrhu píše: „v súlade so zásadou solidarity a spravodlivého rozdelenia zodpovednosti“.
To je len pekne napísané, že C H C U AJ P O V I N N E K V O T Y ,“ komentuje zhrozený Sulík.
„Samozrejme, že som proti tomuto návrhu hlasoval, považujem ho za neprijateľný,“ dodáva Sulík,
„Ale veľmi ma prekvapuje, že všetci traja prítomní poslanci Smeru hlasovali za tento návrh.“
“Návrh ako celok, bohužiaľ aj s hlasmi poslancov S M E R U, prešiel.”
V novom fonde pre migráciu ide o 51-percentné navýšenie oproti predošlému rozpočtovému obdobiu. To, že ho teraz po búrilovom migračnom období europoslanci schválili, len dokazuje, že EÚ sa vydala na cestu politického pretláčania agendy, a to bez akejkoľvek snahy zladiť rozdielne prístupy krajín EÚ. Upozorňuje na to ďalší europoslanec, Branislav Škripek.

Napríklad práve Slovensko, ako aj iné konzervatívne krajiny chcú riešiť migračnú krízu tam, kde vzniká. Vynútené “finančné prostriedky z tohto fondu budú pôsobiť presne opačným efektom, teda ako magnet pre nových žiadateľov o azyl,” konštatoval Škripek.

Schválenie tohto fondu a z neho vyplývajúce záväzky budú tvrdo zasahovať do národných kompetencií jednotlivých štátov.
Zo Správy o návrhu nariadenia Európskeho parlamentu a Rady, ktorým sa zriaďuje Fond pre azyl a migráciu, vyplýva, že fond by mal podporovať účinné riadenie migračných tokov, a to aj prostredníctvom podpory spoločných opatrení pokiaľ ide o prijímanie osôb, ktoré potrebujú medzinárodnú ochranu, ďalej prostredníctvom presídlenia a presunu žiadateľov o medzinárodnú ochranu, alebo osôb, ktorým sa poskytla medzinárodná ochrana, medzi členskými štátmi, a tiež prostredníctvom podpory integračných stratégií a účinnejšej politiky v oblasti legálnej migrácie

18.03.2019 | demo50

Aj na túto falošnú KSSmer sviňu sa niekde voda varí, už ho iba treba vo voľbách "poraziť" aj s jeho stvoriteľom pobirmovaným komunistom hranolom. Pevne verím, že príležitosť vysporiadať sa s týmito arogantnými chrapúňmi si nenechá ujsť žiadny slušný Slovák a príde voliť. Svojim potomkom bude môcť povedať: "Áno, dal som ich dolu, aby vy ste sa mali lepšie!"

18.03.2019 | demo50

Šeficovičove tanečky a obraty si všíma už aj zahraničie (uverejnené v N-ku)
https://dennikn.sk/...

18.03.2019 | HlasNaHlas

Nemôže deliť ľudí na dobrých a zlých, resp. slušných a neslušných, lebo dobre vie, do ktorej skupiny by sa práve vďaka kamarátstvu so svojími smeráckymi kumpánmi dostal!

18.03.2019 | Jan Pardavý

Jednoducho povedané:
Čaputová - snaha o zmeny v tomto zhnitom systéme
Šefčovič - snaha o udržanie súčastného zhnitého systému.
Nič viac, nič menej . Treba si len vybrať.

Chcem byť prezidentom všetkých"NAŠÍCH"ľudí na Slovensku.