Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Proces s Ruskom sa začal, Černák aj Kaštan priznali vinu

23.05.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

23.05.2019 | Frederic Bastiat

Je škoda, že vrcholový politik zodpovedajúci sa súdu je na Slovensku takou veľkou výnimkou. Zrejme to bude kvôli tomu, že súdom často oveľa viac záleží na ochrane politikov ako na ochrane spravodlivosti. No snáď tomu v budúcnosti aspoň trochu pomôže vytvorenie úradu nezávislej Európskej prokuratúry: https://eurovolby20...

23.05.2019 | martin33

Rusko je sudeny prave preto, ze uz vrcholovym politikom dost dlho NIE JE. Ak by bol vo funkcii, tak by po nom ani pes (teda prokurator) nestekol.
Otazkou je, ze ci Ruska stihaju preto, lebo s tymi zmenkami "rubal vysoko" (Markiza patri v konecnom dosledku AT&T, co je firma, ktora ma v USA dobre vztahy s vladou) alebo zo svojho politicky-medialneho zivota na niekoho "nieco vie".
Obvinenie z pripravy vrazdy Volzovej (podporenej "svedectvom" mafiana odsudeneho na dozivotie) je len zamienka na to, aby dostal co najvyssi trest, vo vazeni s vrahmi a inimi nasilnymi zlocincami, kde je dost pravdepodobne, ze sa "posmykne v sprche a zlomi si vazy".