Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Maďarsko – tajná zbraň Borisa Johnsona: Najdôležitejšie správy dňa

12.09.2019 | Ronald Ižip

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

12.09.2019 | shaggy

"Maďarsko by však riskovalo silnú reakciu zo strany Nemecka"
Prosím, prosím, ešte dajte nejaký článok o tom, aký je Orbán nedemokratický, alebo aká je EÚ pre nás prospešná. Lebo z tohto vychádzajú nasledujúce možnosti:
a) ľudia si v referende odsúhlasili Brexit, každý, kto podporuje ich voľbu, je demokrat (vrátane Orbána),
b) ak je pre nás prínosná aj finančne a stačí na to, aby sme splnili podmienky, ku ktorým sme sa zaviazali (a ktoré boli už x-krát menené), tak nemôže byť žiadna krajina vydieraná tým, že ak nezahlasuje "správne" bude trpieť. Prečo to potom rovno nepremenovať na Nemecko-Francúzsku ríšu? Aha, lebo potom by tie ovečky, ktoré teraz konzumujú euroreklamy asi neboli tak silno pro-európske.

Orbán je autoritatívny politik dankového typu (akurát po večeroch číta viac, než leporelá). Ale po tomto ho nikto nemôže obviňovať, že je proti demokracii.

13.09.2019 | Ivan475

tiež nechápem kde je problém aby to odmietli všetky členské krajiny.. dohoda je, je podľa EU dobrá a nemenná, UK dohodu odmieta.. prečo im potom schvaľovať odklady..