Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Maďarskú kameramanku, ktorá kopala do migrantov, oslobodili

30.10.2018 | TASR

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

31.10.2018 | Roman Kanala

Ten muzoš s dieťaťom na rukách sa potom ukázal byť džihádista. Ak si dobre spomínam, našiel si prácu ako futbalový tréner. Potom ho niekto spoznal.

31.10.2018 | MG151

Dobre, ale ona to v okamihu kopania nemohla vedieť. Takže tým, že zaútočila na otca s dieťaťom v náručí ( a kopala aj iných) sa zachovala mimoriadne neeticky, neempaticky a mala byť odsúdená. To, že sa tak nestalo hovorí len o tom, že v Maďarsku je súdnictvo rovnako nestranné ako na Slovensku, t.j. poplatné tým, ktorí zaplatia, resp. vôli masy a nie zákonom. Prajem jej, aby sa raz ocitla v podobnej situácii ako tí, do ktorých kopala ...

31.10.2018 | Roman Kanala

No hej, bola tam vyslaná, aby udalosti dokumentovala a nie do nich vstupovala. To je ale nedostatok profesionalizmu a ako prvý krok ju televízia vyhodila z miesta kameramanky. V Maďarsku nie je toľko televízií, aby si zo dňa na deň našla iné miesto.

Niečo iné je jej trestnoprávna zodpovednosť. Ak by tí muzoši pokojne stáli na mieste a ona prišla kopla ich, tak by mala byť odsúdená. Takto to bolo v zápale a vo víre zdivočeného davu. Muzoši do nej strkali a ona nemohla natáčať. Tak si kopla.

Ak by muzoši boli zachytení na hraniciach pohraničníkmi, policajtmi, alebo armádou, a ich totožnosť prevená, ten džihádista by sa vôbec do krajiny nedostal. Takto im tam muzoši behali po poli ako diviaky.

31.10.2018 | Jozko Ferko

takže násilné a ilegálne prekročenie hraníc je v poriadku ???? Som zvedavý čo budú všetci slniečkári robiť keď sa im začnú do ich domov dobýjať obyvatelia Afriky , lebo oni sa rozhodli užiť si z bohatstva európy

31.10.2018 | shaggy

Ako násilne prekročili hranicu? Oni tú hranicu odsotili a zbili?
Ilegálne prekročenie hraníc je v poriadku. Alebo ty patríš k tým, ktorí dodnes velebia pohraničiarov za to, že strieľali do ľudí utekajúcich na západ?

31.10.2018 | gejza77

ilegálne prekročenie hraníc NIE JE v poriadku .... skús ilegálne prekročiť z Mexika k jeho severnému susedovi alebo skús prejsť z Južnej Kórey k jej severnému susedovi .... v oboch prípadoch si s najväčšou pravdepodobnosťou do minúty mŕtvy ..... ochrana územnej celistvosti je elementárnym právom každého státu a väčšina z nich toto právo aj využíva

31.10.2018 | HlasNaHlas

Chceme byť takí ako severní kórejci? Myslím že nie, milý Gejza. Novinárka mala filmovať a kopanie do emigrantov mala prenechať strážcom hraníc.

31.10.2018 | HlasNaHlas

Aj keď po pozretí videa som usúdil, že kameramanka chcel pomôcť policajtovi, ktorému otec s dieťaťom práve utiekol, a tak mu podložila nohu. Myslím, že to bol dôvod, pre ktorý ju súd oslobodil. Každý občan má podľa zákona právo zabrániť inej osobe vykonať trestný čin alebo priestupok. Polícia nemá na to len právo ale aj povinnosť.

31.10.2018 | HlasNaHlas

A pri tom, ako do nej strkali a narážali utekajúci imigranti, sa už napálila, znervóznela a jedného kopla do nohy. Spontánna reakcia, nič rasistické.

Nemá to nič spoločného s kopaním, aké sme videl i na videu pre d barom v Nitre alebo v Košiciach, či na Obchodnej ulici, kde sa ukázali slovenské "elity".

31.10.2018 | cimro

Celkom stačí,ak si každý bude strážiť hranice, tak ako USA,Austrália,Izrael.

31.10.2018 | dudy61

Nie kopať,guľu do hlavy

31.10.2018 | shaggy

Myslím, že až tak prísny na tú novinárku netreba byť.

31.10.2018 | Notiz

Rozhodnutie madarskeho sudu, ide po ruke celkovej politiky sucasnej madarskej vlady. Demokratura ako vysita.