Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Matovič chce odvolanie M. Jankovskej, v opačnom prípade usporiada protest

24.08.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

24.08.2019 | mba

A kde su uzivatel drog Truban, dinosaurus Beblavy, danovy optimalista Kiska, kazatel Hlina....? Tym Jankovska ako cislo 2 na Ministerstve spravodlivosti nevadi?! V com su potom ini ako dnesna mafia vo vlade, ked je v poriadku, ze Jankovska terorizovala podnikatelov a paktuje s Kocnerom?! Ci aj ona zrazu Kocnera nepozna?! Tusim sa na SK rozmohla strata pamate....

25.08.2019 | zakaznik

LSD/Spolu sú noví politici, donesú si so sebou novú mafiu, stará ich nezaujíma.

Navyše ťažko čakať od Štefunkovcov (voliča Smeru), Sieťkarov a Mosťákov, že teraz budú protestovať proti stranám, ktoré v minulých voľbách volili. No nebudú.

Budú sa tváriť, že včera prileteli z Marsu a všetko od včera do minulosti sa ich netýka.

26.08.2019 | Don Quijote

Robiť cirkus je Matovičová agenda, prečo by sa tebou menovaní politici mali k nemu pridávať.

24.08.2019 | Európan

S ťažkým srdcom, ale teraz s Matovičom súhlasím.
Už som sa vyjadril, že ju treba okamžite odvolať.
Ak ju minister neodvolá, treba odvolať aj ministra.

25.08.2019 | Roman Kanala

Treba odvolať vládu. Takú právomoc má napríklad francúzsky kráľ. Dnes ho volajú prezident a je volený priamo ľudom, ale ostali mu všetky kráľovské právomoci a privilégiá, ako v absolutistickej monarchii. Dnes je to republikánska monarchia.

Odvolať vládu môže prezident aj v Taliansku. Tiež na Srí Lanke, kde je prezident mocnejší, ako premiér. Podobne na Americku, kde je prezident zároveň hlavou štátu a predsedom vlády.

Na Zlodejsku prezident môže vládu menovať, ale už nie odvolať. To musí urobiť parlament. Kapre si samé rybník nevypustia. Horogter Béla mohol povaliť vládu vlani na jar po vražde Kuciaka. Kalkul mu ukázal, že bude výhodnejšie ostať a kradnúť ďalej. Gábor Gál je jeho psíkom. Rešpektuje rozdelenie válovov medzi víťazných vládnych predátorov, ktorí po voľbách môžu všetko.

Niečo by bolo treba vymyslieť, takto to ďalej nejde. Vo vláde sú zločinci. Vo vysokých štátnych funkciách sú zločinci. Mafia ovláda kalíciu, spolužiakúru a súdnictvo. Jedine médiá sú slobodné.

26.08.2019 | Don Quijote

Hovorí Vám niečo pojem parlamentný a prezidentský systém?

25.08.2019 | skorodochodca

už dávnejšie signalizoval "dezinformačný" web: http://necenzurovan...
... nezdá sa byť čistá ... a nerozumiem, že ju huhňavá neprekukla ....