Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Matoviča opúštajú ďalší ľudia, medzi nimi aj Veronika Remišová

18.06.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

18.06.2019 | Brano L.

Vyzerá to tak, že byť šašom už nestačí. Konečne.+

18.06.2019 | dubovam

divide et impera

18.06.2019 | Niless

Akosi je mi to jedno. Ja len cakam co Kiska vytiahne z klobuka, ako sa vyfarbi. Ako prezident ma nie ze by sklamal ale mal podla mna na viac, este aj doba mu hrala do karat. Byt prezidentom a mat vladu SMER+SNS, kazdy tyzden mozem mat tlacovku, mitingy na namestiach a utopit tu bandu argumentami a vytvorit tlak aby Ti co maju brucat aby brucali a ti co maju robit trasnparentnejsie aby tak robili. Ze prezident ma spajat a byt nestranicky?
Ved by spojil vsetkych nespokojnych ludi a nestranny by bol takisto lebo neusiluje o predcasne volby aby sa nanominoval do funkcii a tuneloval, len by chcel lepsie SLovensko....tak ako to povedala pani ktora je teraz v palaci.

18.06.2019 | Brano L.

To je pohľad od niekoho, kto nie je smerák. Pre smeráka sú tieto argumenty len jedným zhlukom zvukov, koré si vytesní z hlavy. To na Smerácke voličstvo neplatí.

19.06.2019 | HlasNaHlas

Neviem, či by ste to, čo píšete, naozaj robili na mieste prezidenta. Možno by ste sa po 4-ročnom období ocitli v pozícii p. Matoviča, ktorého opúšťajú vlastní poslanci. Pravdepodobne by Vás verejnosť odsúdila ako "šaša", zlodeja, nepriateľa štátu. Opozícia by Vás označila za človeka, ktorý chce vyvolať druhý majdan, a ľudia by tomu nakoniec uverili. Tak, ako uverili tomu, že Matovič je nedôveryhodný, hoci ja osobne snímam pred ním klobúk. Bojuje statočne proti hydre s deviatimi hlavami.

Problém totiž nie je vo Ficovi, ale v tomto národe, ktorý si demokratické tradície ešte len musí vybudovať, pretože zatiaľ sú v plienkach.

18.06.2019 | Don Quijote

Dúfam, že ide o ďalší klinec do politickej rakvy tohto hochštaplera.

18.06.2019 | Jozef Horňák

Matovič urobil medvediu službu Kiskovi, nech sa nečuduje. Taktiež opustil chodníček po ktorom sa dostal do Parlamentu.