Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Matovičov poslanec má problém. NAKA ho obvinila z vynášania utajovaných informácií

19.11.2019, 21:00 | TASR

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) obvinil z trestného činu ohrozovania utajenej skutočnosti J. N. Informuje o tom Polícia SR na sociálnej sieti. Podľa denníka Sme má ísť o poslanca Jaroslava Naďa z hnutia OĽaNO.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy

NaKA, OĽaNO

„Podľa vyšetrovateľa mal J. N. žiadať utajované skutočnosti na ochranu záujmov Slovenskej republiky a následne ich vyzradiť ďalším osobám. Dôvody tejto jeho aktivity sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ uviedla polícia.

Neprehliadnite

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič si myslí, že v prípade vypočúvania poslanca J. Naďa (OĽaNO) vyšetrovateľom NAKA ide o pomstu. Uviedol to v reakcii pre TASR.

„Obávam sa že ide o primitívnu pomstu zo strany šéfa Vojenského spravodajstva Jána Balciara, o ktorom J. Naď zverejnil informácie, že záhadne vlastní desiatky nehnuteľností a nevie hodnoverne vysvetliť ich nadobudnutie,“ povedal. Keďže sa blížia voľby, I. Matovič mieni, že „takéto podlé útoky“ budú pribúdať.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy NaKA, OĽaNO