Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ministra frustrovalo, že vláda neplní ekologické ciele. Nečakane odstúpil

28.08.2018 | ČTK

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

28.08.2018 | Roman Kanala

Grínpísákom nevadí štiepkovanie lesov, ale vadí im jadrová energia. Uhlie im vadí menej, ako jadrová energia. Exaltovaní retardi zo 70-tych rokov.

Hulotovi nevadí neplnenie záväzkov z Kodane, ale vadí mu, že zavretie všetkých jadrových reaktorov a ukončenie jadrového programu sa odkladá na neurčito. Asi mu mali dať dátum. Niečo ako rok 2218.

28.08.2018 | martin33

+++

29.08.2018 | Roman Kanala

Pozrel som si tú emisiu. Nicolas Hulot hovoril o mocných lobby všade. Ešte v ten deň musel prehltnúť ďalšiu užovku, ktorú mu prichytali poľovníci. Poľovnícka lobby si presadila zníženie ceny poľovných lístkov proti jeho vôli.

Jednoducho povedal, že zlyhal a že nemá síl si ďalej klamať, že je k niečomu dobrý. Jadrová lobby je príliš silná. Všetky lobby, ktoré zošnurovali Francúzsko, ho držia v nehybnosti. Zelení a ich vnútorné bitky, ich ľavé krídlo s ich radikálnymi nápadmi, to všetko ich diskreditovalo. On sám mal na krku aféru s obvinením z obťažovania a znásilnenia, ako sa na politika patrí. To všetko bolo veľmi vzdialené jeho predošlej roli televíznej hviezdy, ktorá sa preháňa po púšti, po mori, po horách a ľadovcoch.

Pred 15 mesiacmi povedal, že to skúsi na rok. Vydržal o tri mesiace dlhšie.